3. Phantomers Klan Turnuvası Kayıtları Başladı

3. Phantomers Klan Turnuvası Kayıtları Başladı

Ülkemizde NTT Game aracılığıyla yayınlanan MMOFPS oyunu Phantomers’da turnuva haberleri ardı ardına gelmeye devam etmektedir. İkincisi Geçen Aralık ayı içinde tertip eden ve ModZ ekibinin şampiyonluğu ile sonuçlanan turnuvanın sonrasında NTT Game ekibi yarısı final ve final evreleri offline olarak gerçekleşecek 3. Klan Turnuvasının kayıtlarını almaya başladı. Turnuvanın hediye havuzu ise tam 5.000 TL!

10 Ocakta 2016 tarihine civarı kayıtları devam edecek meydana gelen yepyeni senenin önce Phantomers Klan Turnuvasının online maçları 12 -17 Ocakta, offline maçları ise 23-24 Ocakta tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Turnuvanın offline maçları gençler aracılığıyla epeyce rağbet görmesi beklenen ve İstanbul Kurultay Merkezi’nde tertip edecek Sömestr Fest 2016 etkinliğinde ifade edilecek. Oyunseverler hem bir Phantomers 3. Klan Turnuvasının heyecanına partner olacak hem bir de Athena, Duman ve Cem Adrian benzeri sanatçıların konserleri ile coşacaklar.

3. Phantomers klan turnuvasıyla ilgili detaylı bilgiye erişmek amaçlı buraya, turnuvaya müracaat inşa etmek amaçlı ise buraya tıklayınız.

E-Spor çalışmaları alanında Phantomers ekibi güvenilir adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir. Bu vakte civarı yapılmış olan organizasyonlar gösteriyor ki Phantomers oyuncularınıylarleyen dönemlerde de ödüllü online ve offline turnuvalar bekliyor olacak.

TurkishPlayer-Türkiye’nin En Canlı Oyun ve Bilişim Platformu

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.