30-40 Yıl Arasında Krem Seçimi

30-40 Yıl Arasında Krem Seçimi

30 yıl ile beraber 20’li yaş grubundaki meydana çıkan mimik kırışıklıkları, kaz ayakları kendini ek olarak bariz takdirde hissettirmeye başlar. Çoğalış tedbir almanın vakti gelmiştir. 30 yıl ten bakımının öyle ki miladıdır. Gerginleştirici kremler, derin nemlendiricilere selam demek bu aşama amaçlı gerçek olacaktır. Krem kullanımında istikra mühimdir. Bu sebeple krem kullanımını bir alışkanlık haline getirmeye uyarı edilmelidir. Gündüz ve Gece kremleri kavramı da yeniden bu yıl diliminde yaşama dahil olmak üzere olabilir. Gece yatmadan evvel ten temizliğini inşa ederek gece kremi kullanma alışkanlığı kazanılmalıdır. Göz etrafı amaçlı kırışıklı önleyici kremler kullanımına aynı ritimde devam edilmeli bilhassa yaşa uyumlu olanları seçilmelidir.

40 yıl ve Üzeri Anti-Aging Kremlerle Tanışma Zamanı

40’lı yaşlarla beraber ten geçen senelerin tesirini üstünde taşımaya başlar. Kalojen kayıpları, gevşeme ve sarkmalar ek olarak derin çizgiler bu yıl amaçlı ön görülen ten değişimlerindendir. Erken dönemlerden bu yana gerçek kremlerle bugünlere gelenlerde bu etkiler ek olarak geç görülse de çoğalış ek olarak güçlü ürünler tercih edilmelidir.

Lifting özellikli, gerginleşme ve sıkılaşma imkanı sunan kremler; kırışıklık karşıtı kremler, kırışıklıkları doldurucu kremler, kolajen tamamlayıcılar 40’lı yaşlardan bu yana kullanılmaya başlanmalıdır.

Anti aging özellikli kremlerinizi gündelik bakım kremlerinizle beraber kullanabilirsiniz. Anti aging kremler, gündelik bakım kremlerinden evvel kullanıldığında, kıtır bir ten görünümü elde ediliyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.