Adalet Birliği: Kısım 1’in İlk Fragmanı Yayınlandı


Adalet Birliği: Kısım 1’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Uzun bir zamandır şerit roman hayranlarının heyecan içinde beklediği yapımlardan birisi meydana gelen Justice League amaçlı önce fragman bizlerle buluştu. Aksiyon dolu dakikalara hazırlanın!
1970’ten beri San Diego’da tertip eden bir şerit roman fuarı meydana gelen San Diego Comic-Con, bu yil de bütün hızıyla devam etmektedir. Şerit roman hayranlarını bir araya getiren organizasyon, rengarenk görüntülere ev sahipliği inşa etmeye devam ederken; pekçok oyun ve sinema izahları da gündeme gelemeye devam etmektedir. Bu yapımlardan birisi de Justice League oldu.
Justice League başka bir deyişle Türkçe adı ise Adalet Birliği, DC Comics evrenine ilişkin harika kahramanlarının adalet amaçlı meydana getirdiği ekip olarak şerit romanlar şeklinde karşımıza çıkmıştı. Şerit romanlarının birçok oldukça başarılı olmasıyla beraber ise, bu aşamanın beyaz perdeye taşınması da kaçınılmaz oldu.
Uzun bir zamandır beklenen Justice League, nihayetinde önce fragmanıyla bizlerin karşısına çıktı. 300 adlı yapım ile altın çağını hayatını sürdüren ve yakın sürede ise Batman v Superman: Dawn of Justice yapımının yönetmenlik koltuğundaki populer isim Zack Snyder, bu yapımda da yöneten olarak karşımıza çıkıyor.

Batman, Superman, Wonder Woman, The Flash, Aquaman ve Cyborg benzeri isimlerin bulunduğu Justice League, 17 Kasım 2017 tarihinde gösterime girmeye hazırlanırken; önce fragman ile bizleri birçok heyecanlandırdığını söyleyebiliriz.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.