Altın Örümcek Web Ödüllerinde otomotiv kategorisinin favori Volkswagen


Altın Örümcek Web Ödüllerinde otomotiv kategorisinin favori Volkswagen

Volkswagen Car Configurator çalışmasıyla Altın Örümcek Web Ödülü’ne layık görülmüş ve benzer yıl 7,5 milyon tekil kullanıcı aracılığıyla ziyaret edilerek otomotiv kategorisinde erişilmesi kuvvet bir başarıya imzasını atmıştı.
İletişim kapsamında uzmanlaşmış 50 şahsiyet bir jüri kurulu tarafından; dizayn, yazı, nitelik ve işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve Çapraz Tarayıcı Uygunluğu olmak üzere 5 çeşitli kritere yönelik yapılmış olan değerlendirmeler neticesinde Volkswagen Ülkemiz, otomotiv kategorisinin ‘En İyi İnternet Sitesi’ seçildi.
35 çeşitli kategoride yarışmacı internet siteleri, ön elemeyi geçmeleri şeklinde 2. süreçte jüri aracılığıyla 100 üzerinden değerlendirildi. Finale kalma puanı 65’i geçtiğimiz siteler, final değerlendirmesi ve milletçe oylamasına katılma hakkı ele geçirdi. Finalist siteler yeniden jüri aracılığıyla 100 nokta üzerinden değerlendirildi ve her kategorinin birincisi belirlendi.
İlki 2002 senesinde gerçekleşen Altın Örümcek Web Ödülleri, web teknolojileri faydalanılarak gerçekleşen oldukça başarılı projelerin tanıtıldığı ve ödüllendirildiği Ülkemiz’nin önce ve tek platform organizasyonu olma niteliğine sahip.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.