Amy’nin ölümü beni berbat etti


Amy’nin ölümü beni berbat etti

Sezen Aksu Mehmet Barlas’ın ’45 Dakika’ isimli programında birbirinden hayret verici bilgilendirmeler yaptı
Aksu, Mehmet Barlas”ın ”Türkiye’de ve yeryüzünde sizi etkileyen adlar kimlerdir?” sorusuna;
“Yolun başındayken Ajda Pekkan beni çok etkiledi. 70’li yılardan bahsediyorum ve o da çok çocuk o zamanlar. İlk kez başkaldıran bir bayan ve ben de lise son sınıftayım. Hüzünlü, kolay değil, çok katı bir dönemden geçiyorum ve onun şarkılarıyla atlatmayı başardım…”diyerek cevap verdi.
İngiliz sanatçı Amy Winehouse”un ölümüyle derinden sarsıldığını söyleyen SezenAksu;
“Beni son vakitlerde en fazla etkileyen birşey, yıllar öncesinde Fredy Mercury can verdiğinde hissettiğim şey; deli benzeri ağlamıştım, Amy Winehouse’un ölümü oldu. Beni berbat etti. Bu dünyaya dayanamadığı amaçlı gitti kız. Eşsiz, harika bir kapasitesi vardı. Naif, kırılgan bir kız çocuğu bu yaşama katlanamadı. Halen durmadan dinlemeye devam ediyorum, içimi titretiyor.” diye konuştu.
“Türkiye’de Şebnem Ferah’ı değerli ve özel bulurum. Çocuk yaşına nazaran katı yaşamı oldu. Bu civarı efendi ve ağırbaşlı acı çekebilen bir kız… İçinde meydana gelen bitenleri süzgeçten geçirerek yazabilen bir birey… Elbette ki Tarkan’ı, Nükhet’i değerli bulurum. Nilüfer’in sesi bir tarafa dünyadaki öbür sesler bir tarafa diye düşünürüm.” sözleriyle bilgisini verdi.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.