Autoshow amaçlı ne sebeple CNR Expo değil de Tüyap seçildi


Autoshow amaçlı ne sebeple CNR Expo değil de Tüyap seçildi

Otomotiv Distribütörleri Derneği, 2012’de tertip edecek İstanbul Autoshow amaçlı Yeşilköy CNR Expo’yu değil, Beylikdüzü Tüyap’ı seçim etti.
1993’ten itibaren fuarı tertip eden Ceyda Erem’in mahaline Tüyap’ın seçilmesinde, akan çatı sebebiyle milyon dolar değerinde standların kayıp görmesi, kayıp düşerek kolunu kıranlar gösterişli oluyor.
Türkiye’nin en kocaman fuarlarından biri meydana gelen ve 800 bin ziyaretçiyi ağırlayan Autoshow’un adresi değişti. Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) katkıları ile, her 2 senede bir tertip eden İstanbul Autoshow, bir sonraki yıl Yeşilköy’deki CNR Expo Fuar Merkezi mahaline Beylikdüzü Tüyap’ta gerçekleştirilecek. 1993 seneninden itibaren Autshow’a ev sahipliği yapan Ceyda Erem’in şirketi İstanbul Fuarcılık, beynelmilel dev organizasyonu Tüyap’a kaptırmış oluyor. ODD Idare Kurulu’nun aldığı bu kararda, her fuar çağında akan çatı sebebiyle kayıp gören milyonlarca dolar değerinde stantlar, altyapı eksikliği ve etkinlik bozukluğu gösterişli oluyor.
ODD Evrensel Koordinatörü Dr. Hayri Erce, 14’üncüsü tertip edecek İstanbul Autoshow Fuarı’nın 1-11 Kasım 2012 tarihleri içinde Tüyap Bütün Fuarcılık işbirbirliği ile Beylikdüzü’ndeki Tüyap ve Kurultay Merkezi’nde tertip edeceğini bilgisini verdi.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.