Beşiktaşlı Kerim Frei: Yedek Oturmaktan Mutlu Değilim

Beşiktaşlı Kerim Frei: Yedek Oturmaktan Mutlu Değilim

Beşiktaş’ın çocuk futbolcusu Kerim Frei, her futbolcu benzeri önce onbirde alana çıkmak istediğini ifade ederek, yedek kulübesinde oturmaktan sevinçli olmadığını söyledi.
Öncelikle kamp ortamından söz eden Avusturya doğum yapmış Türk futbolcu Frei, “Devre aralarında yalnızca 1 hafta müsaade yaptık. O yüzden sorun yaşamadık. Idman inşa etmeye devam ediyoruz. Hâlâ fitiz. 2. yarıya hazırlıklı olduğumuzu tahmin ediyorum.” diye konuştu.
Geçen sezonda şampiyonluğu nihai haftalarda kaptırdıklarını anımsadan Kerim Frei, “Böyle oynamaya devam edersek kazanan olabileceğimizi tahmin ediyorum. Zira sezonun önce yarısı güzel bir performans meydana koyduk. Benzer oyunu 2. yarıda da sürdürebilirsek sezonu önder bitiririz diye tahmin ediyorum. Geçtiğimiz sezon da bu gibi gidiyorduk fakat ardından düşüş yaşamıştık. İstikrarımızı koruyabilirsek kazanan olabiliriz.” diye konuştu.Beşiktaş’ta 3.

sezonunu hayatını sürdüren ve bu zamanda ağırlıklı olarak oyuna çoğunlukla sonradan dahil meydana iştirak eden Kerim Frei, “Her futbolcu önce onbirde oynamak arzu eder. Ben e elbet ki alanda olmak talep ediyorum. Ama bu hocanın kararı. Ben alana girdiğim zaman elimden gelenin en iyi olanını yapıyorum. Ama hocanın kararına müdahele edemiyorum neticede. Ben daha iyi oynayıp fazladan baht bulup daha çok önce onbirde koltuk bulmak talep ediyorum. Elbet ki her an yedek kulübesinde oturmaktan ben de sevinçli değilim. Her oyuncu oynamak arzu eder. Ben de oynamak talep ediyorum. Bu vaziyetten sevinçli değilim. Elimden iştirak eden yabancı bir birşey yok.” diye konuştu.Sezonun 2. yarısında fazla takım forması talihi bulduğu taktirde kendisini gösterebileceğini söyleyen Kerim, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Tabi ki çok talep ediyorum Avro 2016’da Türk Ulusal Kulübü forması giymeyi. Yalnızca ben değil bütün takım arkadaşlarım istiyor. Ama öncelikle hedefim sezonun 2. yarısında fazladan takım forması talihi bulmak. Sezonun 2. yarısında fazladan oynar ve kendimi gösterirsem Avro 2016’da Fransa’da vazife alabileceğimi tahmin ediyorum. Bunu hakikaten çok talep ediyorum.”

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.