Beyonce’nin Saklı Video Çekimi


Beyonce’nin Saklı Video Çekimi

Beyonce saklı video çekimi ile heyecan konusu oluyor. Eşi Jay-Z ile bir sırlar odası benzeri hayatını sürdüren Beyonce İllimünati iddialarının da odağında bir isim. 34 yaşlarındaki Amerikalı sanatçı 23 Ocakta Cumartesi bugünü yepyeni bir video setinde çalışırken görüntülendi. Nihai haftalarda Beyonce, farklı şehirlerde esrarengiz video filmi çekerken görüntülenmişti. Los Angeles’ın yanında New Orleans’ta Super Bowl’un oynandığı stadyumda da çekim gerçekleştiren şarkıcıya 30’dan pek personel, dansçı ve üstelik dublör eşlik etti. Sokakların kapatıldığı çekimlerde Beyonce’nin, bir binanın tepesinde birden çok oyun alanı/sahne kaydettiği gözlendi. Bu çekimlerin ne amaçlı yapıldığı ise artık meydana çıkmış değil. Yakında yepyeni bir iş ile gündeme gelirse, bu videoların muhtevası de anlaşılabilir.
1981 doğum yapmış Beyoncé Giselle Knowles, yedi yaşında kilise korosunda şarkı söyleyerek ve farklı müzik yarışmalarına katılarak müzik yaşantısına başladı. Otuza yakın mahalli müzik yarışmasında birinci meydana gelen Beyoncé, Bu arada LaTavia Robertson ile tanıştı ve Girl’s Tyme’ isimli grubu oluşturdu. Rap stilinde müzik yapan grup, kadrolarına Kelly Rowland ile LeToya Luckett’ı da ekleyerek grubun adını Destiny’s Child’a çevirdi.
1998 yılında Columbia Records yaftasıyla bizzat isimleriyle benzer ismi taşıyan önce albümlerini yayınlayan Destiny’s Child, bu albümden ardından sırasıyla ‘Writings On The Wall’ (1999), ‘Survivor’ (2001), ‘8 Days Of Christmas’ (2001), ‘This Is Remix’ (2002)’, ‘Destiny’s Fulfilled’ (2004) ve ‘#1’s’ (2005) isimli albümlerle listelerde mühim başarılar yakaladı. Bu albümlerde bulunan ‘Bills, Bills, Bills’, ‘Say My Name’, ‘Independent Women’ ve ‘Bootylicious’ parçalarıyla Abd listelerinde dorukta bulunan grup, Haziran 2005’de yaptığı izahla yayıldığını bilgisini verdi.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.