Bir dosta aşk

Bir dosta aşk

Fırtınalı tek yaşamın ortasında birleştik. Sen, kendine yakın bulduğun kişilerin sana yaptığı hatalardan yakıntı ediyordun., bense uzunca seneler acısını çektiğim tek aşkın yaralarını sarmaya çalışıyordum. İyi birer dosttuk, her şeyi paylaşır olmuştuk. Bu yakınlaşmamızın az tek zamanda meydana gelmesine nazaran zamanım öyle tatlı, öyle güzle geçiyordu ki ben içimdeki kıpırdanmalardan habersizdim.

Sanki rüyadaydım, gözlerimi açtığımda dostluğun yerini aşk almıştı. Kendimi tutamamıştım işte. Duygularıma hakim olamamıştım. Sen benim aşkım, bense senin dostundum çoğalış. Sana aşık olduğumdan habersizdin. İçimdeki volkan öyle taşmıştı ki patlamak amaçlı sabırsızlanıyordu.

Sonunda o zaman gelip çatmıştı. Tüm duygularımı tüm hislerimi açıklamıştım ben sana. Sense bana yalnızca şaşkın tek ifadeyle bunların uydurma ve şakadan ibaret olması amaçlı yalvarmıştın. Bende sana bunların ne şaka ne de uydurma meydana geldiğini üzerine basa basa vurgulamıştım. İçim rahatlamıştı. Zira tek insana ” seni seviyorum ” demek pratik tek iş değildi. Vicdan isterdi. Ben bu işi becerememiştim ama neticenine da katlanmak elimde değildi. Zira asıl meydana gelen benim amaçlı bugündü ve ben bu sabah sana söylemem gerekli olan şeyleri yarına bırakmamıştım. Yarın bu şekilde tek fırsatın elime geçeceğini düşünerek tüm her şeyi açıklamıştım.

Dünya fani her zaman her şey olabilmektedir bizim dünyamızda. Hemen içim çok huzurlu ama tek o civarı da huzursuzum. Zira bunları sana anlatınca suçlu ben oldum. Hemen o eskiyen günleri arıyorum, hiç sebepsiz, anlık ayrılışın şokunu üzerimden atamamamın sonucundandır. Ve zaman önceden öyle harika öyle tatlı geçerken şimdilerde, bin tek azap bin tek acıyla geçiyor.

O günün üstünden çok zaman geçti. Hemen ben senden benim olmanı değil bana belli bir zaman hak vermeni talep ediyorum. Bana duyduğun nefreti duygularımın üstünden çekmen amaçlı yalvarıyorum. Bana ne civarı kızsan ne civarı nefret etsen de ben seni yeniden de seviyorum. Duydun değil mi? Seni seviyorum.
gaziantep escort

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.