Boyunuzun Uzunca Görünmesi İçin Boyunuzu Uzunca Gösterecek Renklerde Giyinin

Boyunuzun Uzunca Görünmesi İçin Boyunuzu Uzunca Gösterecek Renklerde Giyinin

“Boyunuzun olduğundan ek olarak uzunca idrak edilmesini arzu eder miydiniz?”Ya da suali bir yabancı biçimde sormak gerekirse “boyunun olduğundan ek olarak uzunca idrak edilmesini kim istemez?” Trend piyasasının her sene birbirinden topuklu, platformlu ayakkabı yeni sezon modelleri çalışıyor olması bir tesadüf olmasa sebep. Temelinde ulaşılmak istenilen arzu ise anında her bayanın partner hedefi: Ek Olarak uzunca ve alımlı görünmek…
Oysaki topuklu ayakkabıların üstünde yükselmek o civarı da zor hele bir de alışık değilseniz harika ve alımlı görünmek mahaline balans problemi hayatını sürdüren biri benzeri görünme rizikosu de var. Eskilerin tabiri ile ek olarak süzülmüş, yepyeni stil arayışlarda ise ek olarak uzunca görünmeyi sağlamak amaçlı yapmanız gerekli olan kendinize çeşitli yöntemlerle eziyet etmek değil, gerçek nitelik seçimleri ile gerçek kıyafetleri giymektir. Ne Türlü mı?

Aynı nitelik serisinin tonları ya da benzer renklerde kıyafet seçimine monokromatik renkler denir. Birbirini izleyen renklerin sıkması vücudun bir tüm olarak idrak edilmesini olanağı sağlar. Şayet etrafınızda uyarı ettiyseniz bir nitelik kara ya da siyah-koyu gri- lacivert ve tonları- beyaz-kırık beyaz benzeri benzer nitelik ailesine ilişkin tonların birbiri ile geçişli meydana geldiği kıyafetleri tercih eden kişilerin ek olarak fit ve uzunca algılandığını keşfedersiniz. Ters renkler, ters tonlar, ya da birkaç nitelik kullanımıyla kombinlenmiş elbiseler tercih edenlerin, vücutları bu nitelik geçişleri ile kısımlara ayrılır bu da vücudun bir tüm olarak değil farklı parçalar şeklinde idrak edilmesini olanağı sağlar. Böylesi bir giyim tarzı sizi olduğunuz ölçülerde üstelik bir takım süre da olduğunuzdan başka minyonluk ya da kiloda gösterir.
Ayakkabı ve giyim ürünlerini internete özel indirimlerle satın alabilirsiniz. Yalnızca online mağazalarda olabilitesi yüksek indirim kuponları paylaşan tikokupon.com sitesinde sevilen markaların da kuponları yer alıyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.