Brisa, TOFED Evrensel Heyeti’nda tanıttığı Bridgestone R247 II ile beğeni kazandı

Brisa, TOFED Evrensel Heyeti’nda tanıttığı Bridgestone R247 II ile beğeni kazandı

23-24 Mayıs 2013 tarihleri aralarında Ankara’da 5.si tertip eden TOFED (Ülkemiz Otobüsçüler Federasyonu) Evrensel Heyeti, bu yil 25. tesis sene dönümünü kutlayan Brisa’nın sponsorluğunda gerçekleştirildi. Evrensel Kurul’a dahil olan Eriştirme, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Brisa’nın standını da ziyaret ederek tanıtımı yapılmış olan yepyeni otobüs lastiği Bridgestone R247 II ile alakalı yetkililerden bilgi aldı. Ürüne ilişkili olarak beğenisini belirten Yıldırım, Brisa’ya teşekkür etti.

Bu yil 25. tesis sene dönümünü kutlayan Ülkemiz’nin önder lastik üreticisi Brisa, 23-24 Mayıs 2013 tarihleri aralarında Ankara’da 5.si tertip eden TOFED (Ülkemiz Otobüsçüler Federasyonu) Evrensel Heyeti’nun sponsorluğunu üstlendi. Kocaman Anadolu Otel’de

gerçekleştirilen Evrensel Kurul alanında kurduğu stantta Bridgestone markalı yepyeni otobüs lastiği R247 II’yi katılımcılara tanıtan Brisa, yepyeni ürünüyle kocaman alaka gördü.

Brisa’nın standını ziyaret ederek Bridgestone R247 II ile alakalı yetkililerden bilgi meydan Eriştirme, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da, bu yepyeni ürünle alakalı beğenisini ifade ederek Brisa’ya teşekkür etti. Diğer taraftan TOFED’e özel olarak, TOFED logolu rengarenk lastik yanağıyla yapılan R247 II de enbaşta TOFED Başkanı Sayın Mehmet Erdoğan olmak üzere, bütün katılımcılar aracılığıyla ilgiyle karşılandı. Brisa, 24 Mayıs Cuma akşamı tertip eden gala yemeğinde ise 2 otobüs firması sahibine 2’şer tane Bridgestone R247 II lastiği ödül etti.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.