Britney Spears Kimdir ile ilgili yararlı bilgiler


Britney Spears Kimdir ile ilgili yararlı bilgiler

2 Aralık 1981 senesinde Louisiana, ABD´de doğdu.
Grammy Hediyeyi kazanmış Amerikalı pop müzik şarkıcısı, dansçı, laf yazarı ve sinema oyuncusudur. Hayat genelinde 70 milyondan pek albüm kopyası satmıştır. Amerikan müzik tarihinde en fazla satan 8. bayan şarkıcıdır.
İlk önce 1990´ların başlarında “The Mickey Fare Club” ile tanındı. 5 senelik bir aradan ardından hit albümü “…Baby One More Time” ile geriye döndü ve pop müzikte bir zaman çok genç şarkıcıların hakim olacağı bir aşama başlattı. Sonrası yıl 2. albümü “Oops!…I Did It Again” ile yeniden listelerin önce sırasına oturdu.2000´li seneler Spears amaçlı iyi başladı. Önce Pepsi ile yaptığı reklam anlaşması ile, ardından da o dönemki adam dostu Justin Timberlake ile bir çok kez gündemdeydi. Bu dönemde arka arkaya 3. ve 4. albümlerini çıkardı. Bu albümleri öncekileri yönelik yazı olarak ek olarak sanatsal, fakat satış olarak ek olarak düşüktü.
2004´te dansçı Kevin Federlinasıl evlendi. 1 yıl içerisinde önce erkek çocuğu Sean Preston´ı, 12 Eylül 2006´da da 2. erkek çocuğu Jayden James´i dünyaya getirdi. 2007´de Kevin Federline´den boşanmıştır.
Son vakitlerde bir çok kez skandallarla akabinde laf ettirmiştir.Bir zamanlar Paris Hilton ve Lindsay Lohan´ın yakın dostu olmuştur. Esasında Kevin´ın kokain kullandığnı ve kendisine atılan kokain kullanıyor suçlamalarının asılsız oldğnu ispat etmek amaçlı kendisinden kokain testi yapılmasını istemiştir ve saçlarını kazıtmıştır. Bir tedavi merkezine yatmış ve çıkmıştır.Son olarak eşinin çocukların velayetini almak talebi üst kısmına Londra´ya taşınma hükmünden vazgeçip, Malibu´ya taşınmıştır. Britney hayranları bunun çok güzel bir karar meydana geldiğini, onu uzunca süre Hollywood´un çılgın gecelerinden uzaklaştırcağını düşünmektedirler.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.