Canlı Yayında İbo’ya Ziyaret Kavgası


Canlı Yayında İbo’ya Ziyaret Kavgası

Bülent Ersoy “Hastanede bayanların kavga ettiğine inanmıyorsun da benim’Kameralar karşısında geçip timsah gözyaşı dökmem’ dediğime ne türlü inanıyorsun”diyerek çıkıştı.
Habertürk’ün haberine yönelik, Bülent Ersoy’un İbrahim Tatlıses’i ne sebeple ziyaret etmediğiyle alakalı yayınlanan, “Kameralar karşısında gidip timsah gözyaşı dökmem” şeklindeki sözlerine Seda Sayan işlek yayında reaksiyon gösterip; “Bunu dediyse Türk halkından özür dilesin. Yaşına, titrine yakışmıyor bu abuk subuk sözler” halinde konuşması üst kısmına Bülent Ersoy telefonla programa katılarak Seda Sayan’a çıkıştı. “Bunları söylemeyeceğimi bilmiyor musun? Bana karşın sesini bu civarı ne türlü yükseltirsin. Hastanede Tatlıses’in yakınlarını birbiriyle kavga ettiği haberlerine inanmıyorsun da benim haberime ne türlü inanıyorsun” diye konuştu. Sayan ise “Tepkim sana değil, sen söylemişsin benzeri çıkan sözlereydi” diye konuştu.
Bülent Ersoy’un Tatlıses’i ziyaret etmemesiyle alakalı bir takım gazetelerde “Şimdi oraya gidip ne yapacağım? İlla imaj mü vermem gerekiyor? Hastanede neler yaşandığını gazetelerden okuyorum. Kavga gürültü oldu. Gidip orada, timsah gözyaşları dökenlerden olamam” dediği halinde bilgilendirmeler yayınlanmıştı. Her zaman hastanede ziyarete giden Seda Sayan da bu bilgilendirmeler üst kısmına işlek yayında reaksiyon göstermiş, Ersoy’u özür dilemeye çağırmıştı.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.