Chevrolet Corvette Stingray Convertible

Chevrolet Corvette Stingray Convertible

Chevrolet 2013 senesinde hayat genelinde 20 yepyeni araba ve kamyonun lansmanını yapacak.
83. Cenevre Araba Fuarı, heyecanla beklenen Corvette Stingray Convertible’ın evrensel lansmanına ev sahipliği inşa etti. Bu yepyeni spor otomobilin coupe modelinin yanında Chevrolet bununla birlikte, yepyeni elektrikli arabayı Spark’ı ve Captiva kompakt SUV’nin güncellenmiş bir versiyonunu de Avrupa’da ilk defa tanıttı.
Üstü açılabilen Corvette Stingray Convertible da benzer bilişim, dizayn ve performansı coupe araba üzerinden bir araya getiriyor. Corvette Stingray Convertible modelde Coupe’den çeşitli olarak bir yapısal değişim, katlanan tavan ve konumu değişim gösteren güven kemeri yuvalarıyla sınırlı.
Chevrolet Corvette Stingray 450 beygir gücü (335 kW) ve 610 Nm torku ile bugüne civarı tasarlanan en kuvvetli standart model olma özelliğini taşıyor. Benzer sürede 0-100 km’ye 4 saniyede çıkabiliyor. Corvette Stingray’in bir öbür özelliği ise petrol

ekonomisi durumundan şuanki modelin çok ötesine geçerek bugüne kadarki en petrol tasarruflu Corvette olması.
Corvette Stingray’in nitelikleri aralarında yer alanlar:
Direkt enjeksiyon, Etkin Petrol Idaresi, bir çok defa değişken valf zamanlaması ve daha az petrol tüketirken daha çok güç imkanı sunan ileri bir yanma sistemini içeren yepyeni 6.2L LT1 V-8 motor
Vites seçimlerini bekleyerek her seferinde muhteşem geçiş sağlamak üzere motor hızını ayarlayan Etkin Devir Eşleştirme Sistemi’ne (Active Rev Matching) sahip yedi-ileri yepyeni manüel şanzıman; bununla birlikte direksiyondan kumandalı altı-ileri otomatik şanzıman.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.