Chevrolet’de Yer Değişikliği


Chevrolet’de Yer Değişikliği

Yeni atamayla alakalı izah yapan GM’in Evrensel Imalattan Sorumlulukları Olan Başkan Yardımcısı ve Beynelmilel Operasyonlardan Sorumlulukları Olan Başkanı Tim Lee, “Otomotiv pazarında 20 seneyi aşkın tecrübesiyle, Dr. Thomas Sedran Chevrolet ve Cadillac’ın Avrupa’daki başarısını sürdürmesi amaçlı faaliyetlerimizi ve uzunca dönemli stratejimizi yönlendirmede kilit oyun oynayacak. Kendisine Opel/Vauxhall’deki oldukça başarılı çalışmalarından ve Chevrolet ve Cadillac’ın Avrupa’daki operasyonlarını yönetecek olmasından ötürü teşekkür ediyoruz”dedi.
Dr. Thomas Sedran da yepyeni göreviyle alakalı olarak, “GM’in evrensel 2 dev markası Chevrolet ve Cadillac’ı Avrupa’da yönetecek olmaktan ötürü merak duyuyorum. Chevrolet Geçen üç senede 15 yepyeni ve yenilenmiş modeli pazara sundu. Yakın süre öncesinde pazara sunduğu Trax ve çok yakında pazara takdim edilecek meydana gelen Corvette Stingray ile Chevrolet, sektörde en yepyeni portföylerden birine sahip olmuş olacak. Cadillac, ATS’in bize yepyeni alıcı kazandırma imkanı sunması yardımıyla yepyeni segmentlere de girecek”dedi.
Sedran bu misyonu 27 yıl General Motors’da çalıştıktan ardından, ailesiyle daha çok süre geçirmek amaçlı bizzat isteğiyle emekliye bölünecek meydana gelen Susan Docherty’den devralacak.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.