Cici anelerinin Noel’ini kutladılar

Cici anelerinin Noel’ini kutladılar

İlk evliliğini Şebnem Berker ile yapan, 2. eşi Alara Koçibey’den Nisan 2011’de boşanan Cem Uzan; 28 Kasım’da Fransız Fanny Blanchelande ile üçüncü evliliğini yapmıştı. bu sırada Uzan’ın evlenme haberini atlayan meslektaşlarım; Uzan çiftini balayı amaçlı Güney Amerika’ya gönderdiler(!) şayet Uzan’ın Fransa dışına hamle atamadığını hesap edemediler galiba! Uzan’ın, Fanny Hanım ile evliliğine yalnızca önce eşi Aslı Berker’den meydana gelen kocaman erkek çocuğu Sinan şahitlik etmişti. Öğrendim ki Alara Hanım, babalarının nikahında yakınında

olamayan çocukları Renç Buyruğa ve Yasemin Paris’i, Paris’e götürmüş. Paris’te babalarıyla hasret gideren Renç Buyruğa ve Yasemin Paris’in; cici anaları Fanny ile aralarının sıkı meydana geldiğini öğrendim.
Bu arada çocuklar, Fanny Hanım’ın Noel yemeğine de katılmış. Cem Uzan’ın Iena Caddesi’ndeki dairesinde eşi amaçlı tertip ettiği Noel yemeğinde aile bir araya gelmiş. Paris’e gittikleri gün çocuklarını babalarının yanına bırakan Alara Hanım, cumartesi bugünü çocuklarını alıp İstanbul’a dönecekmiş.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir