Çift Kol Naklinde Sevinçli Son


Çift Kol Naklinde Sevinçli Son

İkinci çift kol nakli hastası Atilla Kavdır’ın doktoru, Profesyonel. Ömer Özkan, hem bir Atilla Kavdır’ı hem bir de önce surat nakli yapılmış olan Uğur Acar’ı geliyor olacak hafta taburcu edeceklerini açıkladı.

Atilla Kavdır, basın toplantısında kameraların karşısına Akdeniz Üniversitesi Rektörü Profesyonel. Dr. İsrafil Kurtcephe ve doktoru Profesyonel. Dr. Ömer Özkan ile birlikte çıktı.

Ömer Özkan, en sevinçli günlerden bir tanesini ek olarak yaşadığını şu sözleriyle ifade etti: “Atilla Kavdır ve siz sabırsızdınız. Sizlerden bir aşama amaçlı istemiştik. Çoğalış huzurlu bırakmanın vakti geldi. Küçük tefek fizik iyileştirme ve ilaç dozlarının ayarlanması amaçlı Atilla’yı 10 ek olarak burada tutacağız. Her iki hastayı geliyor olacak hafta içerisinde taburcu edeceğiz. Bize verilen dayanak amaçlı teşekkür ediyoruz. ”

Türkiye’nin iki. çift kol nakli hastası Atilla Kavdır ise, 23 yil hemen ardından kollarına kavuştuğu amaçlı çok sevinçli meydana geldiğini belirterek, “Çocuklarıma sarılmak, parmağıma yüzük takmak ve ehliyet almak istiyorum” diye konuştu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.