CLİNTON’LARA CİNAYET SUÇLAMASI

CLİNTON’LARA CİNAYET SUÇLAMASI

Bill Clinton başkanken Hillary Clinton Beyaz Saray içerisinde son derece aktifti. Pekçok işi o tertip eder ve örgütlü ederdi. Vince Foster isminde çok güvendiği bir yardımcısı vardı. O bununla beraber Beyaz Saray’ın haklar işlerini yürüten bireyin de yardımcısıydı. Hillary tüm özel işlerini takip ettirdiği Vince Foster’ı Gregory Peck civarı yakışıklı bulduğunu izah etmiş ve bir seferinde kederli bir hemen başını onun omzuna koymuştu. İkisinin bir çok kez beraber olmalarının üzerine bu da eklenince elbette ki dedikodu makineleri ikisi içinde bir ilişki meydana geldiği söylentisini yaydılar.
Bu arada Vince Foster Beyaz Saray’da gördüğü karanlık havadan iyice bunalmaktaydı ve çöküntü geçirmekteydi. Üstelik ölümünden bir-iki gün öncesinde karısıyla çıktığı bir sofrada durup dururken ağlamaya başlamıştı ve Clinton’ları kastederek “Bunlar tüm bu işlerin altından ne türlü kalkacaklar?”diye de konuşmuştu.
O yemekten 2 gün ardından bir erken Beyaz Saray’a bir bilgi geldi. Beyaz saray’a çok yakın bir parkta, bir arabanın içerisinde Vince Foster’in cesedi yer almıştı. Suratından vurulmuştu ve tabanca da arabanın koltuğu üstünde duruysilahlı kuvvetler. Olaydan ardından Hillary, Foster’in odasını aramak için iştirak eden FBI ajanlarına, ilk öncesinde bizzat bulma yapmadan gereken desturu vermedi. Dosyaları aldıktan ardından ajanları odaya soktu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.