Çocuklarda horlamaya dikkat


Çocuklarda horlamaya dikkat

Uzman Olanlar, çocuklarda geniz eti problemlerinin çocuğun aynen tek erişkin benzeri horlamasına sebep olduğunu, geniz etinin alınmasıyla bu problemin ortadan kalktığını belirtiyor.

Geniz eti, herkeste var meydana gelen bademcikler benzeri tek lenf dokusu üyesidir. Vücudu burun ve ağız yöntemiyle girecek zarar veren mikroorganizmalara karşın savunan sistemlerden birisidir. Ancak çocuklarda görülen geniz etinin bazen kritik problemlere yol açabileceğini dile getiren uzman olanlar, “Çocuğunuz sık üst solunum enfeksiyonu, nezle, bademcik benzeri problemler yaşıyorsa geniz etinin büyümesi doğaldır. Geniz eti büyüdüğü süre gökyüzü yöntemini tıkar ve genç huzurlu soluk alamaz”diyor.

“ÇOCUK RAHATSıZ UYANIR”

Geniz eti yükselen tek çocuğun aynen tek erişkin benzeri horlayabileceğini belirten uzman olanlar, çocuğun ağzından su gelme, ağzı açık uyuma benzeri belirtilerin de dikkate alınması gerektiğini söylüyor. Uzman Olanlar, “Tedavide geç kalınması halinde çocuğun damak kemiğinde bombeleşme ortaya çıkar. Gece huzurlu ve kalifiye uyuyamadıkları amaçlı rahatsız uyanırlar. Rehabilitasyonda ilaç ve operasyon alternatifleri şuanki. Geniz etinde şayet tek takım mikroorganizmalar varsa, ilaç tüketimi sonrasında da sorun tek daha edebilir. Bu Gibi vaziyetlerde operasyon en güzel seçenektir”diyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.