ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi

ContiWinterContact TS830P kış lastikleri ödüllendirildi

ContiWinterContactTM TS830P kış lastikleri, Auto Express ve Evo Magazin dergilerinin düzenledikleri yarışmalarda kış lastikleri kategorisinde birincilik kazandı.

Avrupa’nın en kocaman, dünyanın üçüncü kocaman otomotiv yan endüstri tedarikçisi ve en kocaman özgün lastik ekipman tedarikçisi Continental’in geliştirdiği ve sağladığı sürüş emniyeti ile kış lastiği standartlarını yine tespit eden ContiWinterContactTM TS830P kış lastikleri, performanslarını 2 kocaman hediye ile taçlandırdı.

Yüksek performanslı otomobiller amaçlı kış aylarında muhteşem bir sürüş güvenliği imkanı sunan ContiWinterContactTM TS 830P, İngiltere’nin en fazla satan araba mecmuası Auto Express ve maaş araba mecmuası Evo Magazin’in düzenledikleri yarışmada kış lastikleri kategorisinde birincilik kazandı.

İki senedir kış lastiği pazarının en iyilerini ödüllendiren Auto Express ödülleri, araba lastiklerini performans, kalite ve güvenlik benzeri kriterler alanında değerlendiriyor. Auto Express kış lastiği kılavuzu, kış sezonu amaçlı kesinlikle gerekli olan en esin veren mahsulleri tanıtıyor.

Auto Express, bu yıl kış lastiği kategorisinde birinciliğe layık görülen ContiWinterContactTM TS 830P ile ilgili şu şekilde yorumda bulunuyor; “Continental lastikleri, kudretli performanslarıyla kış lastiklerinde birincilik ödülümüzü kazandı. Hiçbir fit noktası olmayan Continental kış lastikleri, eksiksiz performansı yardımıyla rakiplerini geride bırakarak kazanan oldu.”

Evo Magazin’in bu yıl ilk defa gerçekleştirdiği kış lastiği testlerinde, sekiz rakip markanın 225/45R17 ebadında kış ve 4 mevsim lastikleri karşılaştırıldı. Yapılmış Olan testler sonucu olarak ContiWinterContact TS830P, kapsamlı bir yelpazede ödüle layık bulundu.

Ödülün karda, ıslak ve buzlu tabanlarda en güzel performansı gösteren lastiğe verildiği vurgulayan Evo Magazin, Continental’in evrensel bağlamda en kudretli performansı sergilediğinin vurguluyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.