Demir Demirkan’a reaksiyon yağıyor

Demir Demirkan’a reaksiyon yağıyor

Demir Demirkan’ın eskiyen sevgilisi Sertab Erener amaçlı, “İlişkimiz beşik kertmesi gibiydi”sözlerine Esra Erol ve Demet Akalın’dan reaksiyon geldi.
Bir gazeteye röportaj verici Demir Demirkan, geçtiğimiz yıl terk ettiği 18 senelik sevgilisi Sertab Erener amaçlı zor sözler sarfetti. Erener amaçlı, “İlişkimiz beşik kertmesi gibiydi, yepyeni ilişkimde proje yok”diye konuşan Demirkan, Esra Erol’u kızdırdı.
Erol, Instagram’da, “Demir Demirkan, Sertab Erener’le biten ilişkisi amaçlı, ‘Beşik kertmesi gibiydi’ demiş.
18 yıl aklı nerdeymiş acaba… Bunca yıl dile pratik, bir birşeyler yaşayacak, ardından da proje birlikteliği diyeceksin yuh… İnsan kendine kötü söz etmez. Sinirle okudum röportajı.
Kadınlar çok ek olarak güçlüler ilişkilerin başlangıcı, bitişinde ve yaşadıklarının arkasında duygularıyla davranış ediyorlar. Pazarlıkçı meydana gelen büyük ihtimalle bu şekilde erkekler”notunu yazdı. Erol’un bu notunun üst kısmına Demet Akalın’dan da reaksiyon yorumu geldi.
Sanatçı, toplumsal basından paylaştığı nota, “Adamın pardon erkeklerin hakikat yüzünü gördük. Ayıp be, kadın yepyeni evli. Niçin konuşuyorsun ki”yazarak Demirkan’ı kınadı. Temmuz ayı içinde Buyruğa Kula’yla nikah kıyan Sertab Erener ise suskunluğunu koruyor.
Lise aşkı Seda İnce’yle beraber meydana gelen Demir Demirkan, panik hamle hastası meydana geldiğini ifade etti.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.