Dikkat; Türkiye’nin başına kirli çorap örülüyor

Dikkat; Türkiye’nin başına kirli çorap örülüyor

SURİYE’nin evrensel güç merkezlerindeki ele alınış şekli üstünde devamlı çalışmakta olduğumdan bir tehlikenin yaklaşmakta meydana geldiğini hissediyordum.
Son birden çok belgesi okurken ise başımdan aşağıya kaynar su dökülmüş benzeri oldum. O tehlike çoğalış yaklaşmakta değil tam da kapımızın eşiğindeydi ve kapıyı çalmak üzereydi.
Şu anda Washington ve Moskova’daki güçlülerin hüküm verme mekanizmalarını etkileyen bu karanlık güçlerin dünyasına bu sebeple dalıp Türkiye’ye dokunabilecek, kayıp verebilecek gelişmeleri kamuoyuna açılmış istihbarat kaynaklarından öğrenip size bunu anlatacağımı, zaman ışığına çıkaracağımı bundan önce söylemiştim.
Ama bunun için nazaran bu yazıyı yazmaya oturduğumda son derece rahatsızım, zira oynanmak istenen oyun öyle pis ki, o kadar zalim ki, öğrendiklerim bir basın mensubu olarak beni korkutuyor. Sonu epeyce sevimsiz olabilecek bir süreçten haberdar oluyorum hissi var içimde.
Yine de yazacağım; zira bizim güçlülerimiz evrensel hayat güçlerinin Türkiye’nin başına örmeye çalıştıkları kirli çoraptan haberdar olsunlar da tedbirlerini bir biçimde alsınlar talep ediyorum.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.