DRD’den alıcı odaklı çağdaş satış sonrasında hizmet!

DRD’den alıcı odaklı çağdaş satış sonrasında hizmet!

Ülkemizin tamamı türk malı sermayeli en kocaman operasyonel filo kiralama kuruluşu olarak 2011 senesinde 140 milyon Avro düzeyinde tek mevduat gerçekleştiren DRD Derindere Filo Kiralama, Ülkemiz çapında sunduğu yüksek kalite ve standartlardaki hizmetleriyle farklılığını meydana koyuyor. DRD Derindere Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, müşterilerinin araçlarını teslim aldıkları andan bu yana DRD’nin geniş savunma şemsiyesinin altına girdiklerini ve bilhassa satış sonrasında süreçleriyle fark yarattıklarını ifade etti.

DRD Derindere Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, “Türkiye çapında 7/24 hizmet sunan DRD Assistance Sokak Destek hizmetleriyle birlikte ülke çapında 800 adede varan anlaşmalı servis noktamız ve 35 ana servis merkezimiz yer alıyor. Gelişmiş altyapımız ve nihai

teknolojili sistemlerimtakip et, servis noktalarımızla on-line/real time bağlantı sağlayarak bütün işlemleri hakikat vakitli olarak takip etmekte ve bu sayede bütün onarımlarda DRD Derindere servis standartlarına uyumlu hizmetler veriyoruz”bilgisini verdi.

Her marka ve model araçlardan meydana gelen 14 bin adedin üzerindeki etkili otomobil filosunun yanında kuvvetli finansalları ve müessesesel idare anlayışıyla değinen DRD Derindere Filo Kiralama, ülke çapında yaygın satış ve servis ağıyla da öne çıkıyor. Ülkemiz çapında her noktada benzer kalite ve standartlarda hizmet sunmayı planlayan tesis, İstanbul’un yanında Ankara, Bursa, İzmir ve Adana şehirlerinde de DRD Bölge Müdürlükleri ile yaygın hizmet şebekesini destekliyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.