Ed Sheeran ve James Blunt Elele


Ed Sheeran ve James Blunt Elele

Ed Sheeran ve James Blunt kırdı geçirdi. İkili bu sabah Avustralya’da tertip eden 2015 Aria Hediye Merasimine katıldı ve kırmızı halıya el ele geldi. Halıda el ele görüntülenen ikili haliyle alaka odağı meydana geldi.
Sheeran da o sıra çekilen resimi Instagram hesabından paylaşarak izahına “Nişanımızı duyuru etmek istiyoruz”yazdı.
Bu 2 oldukça başarılı müzik adamının birlikte ve el ele olması 2 tarafın hayranlarını da hem bir mutlu etti hem bir güldürdü.
Edward Christopher “Ed” Sheeran (doğum 17 Şubat 1991) İngiliz şarkıcı, laf yazarı ve albüm yapımcısı. Framlingham,İngiltere’de büyüdü, 2005 senesinde müzik kariyerine başladı ve 2008’de kariyerini aynı ritimde devam ettirmek amaçlı Londra’ya taşındı. 2009’da 312 konser verdi ve 2011’in başlarında No. 5 Collaborations Project isimli EP’sini yayınladı. İlk albümü +’ta bulunan “The A Team” ve “Lego House” şarkılarıyla güzel bir çıkma yakaladı, albüm Birleşik Krallık’ta 5 kez platin plak sertifikası aldı. 2012’de BRIT Ödülleri’nde En İyi İngiliz Erkek Solo Artist ve Yılın En İyi Çıkma Yapan Sanatçısı ödüllerini kazandı, bununla birlikte “The A Team” de Ivor Novello Ödülleri’nde müziksel ve sözel olarak en güzel şarkı seçildi.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.