En çok kim prezervatif alıyor?

En çok kim prezervatif alıyor?

Cinsel ilişkinin en mühim koruyucularından biri meydana gelen prezervatif tüketimi civarı pratik satın alınmıyor . Bunun altında yatan utanma hissi ile eczaneye girerek ” Bir dostum amaçlı alacaktım ” demek , eczacının karşı cinsten olması halinde sıkıntıya girmek ya da kapıya civarı gidip , vazgeçmek benzeri sıkıntılar yaşanabiliyor . Bu vaziyetten insanları kurtarmak amaçlı online prezervatif sitesi PrezervatifAl . com’u kuranlarda E . Çağatay Işık sipariş esnasında neler yaşadıklarını anlatırken Anadolu Sıhhat Merkezi’nden Profesyonel Psikolog Aylin Sezer bu durumun altında yatan ruhsal nedenleri açıkladı .

En çok hangi meslek grupları prezervatifi online sipariş veriyor?

PrezervatifAl . com’dan en pek alım satım yapan meslek grupları memurlar ve beyaz yakalılar .

Bunun ihtimal ettiğimiz en kocaman sebebi de bilhassa minik yerlerde bu meslek gruplarındaki bireylerin tanınıyor olmaları . Prezervatif almak sıhhatle ilgili meydana gelmesine ve ayıp bir birşey olmamasına nazaran burada kişilerin utanma hissi devreye giriyor .

İnsanlar belki de utandıkları amaçlı online sipariş sunmak ek olarak mı pratik oluyor?

İnsanların online alım satım yapmalarında farklı sebepler var . Şunlar ücretlerin indirilmeye nispeten yüzde 40’lara varan nispeten ek olarak pahalı olmayan olması , her paket başına kazandıkları 2 tane ödül , her marka ve versiyonu bulundurmamız ve eğlence kısmı , veriler kısmı , profesyonel hekim köşesi , online dayanak hattı , ziyaretçi defteri benzeri sitede çok ekstra kısmın koltuk alması . Ancak en mühim seçim sebebimiz tabiî ki utanma hissi . Tüketici , eczane veya marketten prezervatif alışverişi yaparken muhattab olma mecburiyeti amacıyla kendini huzursuz hissediyor . Hem Bir prezervatifi alırken hem bir de markaları ve çeşitleri mukayese , şunlar ile ilgili bilgi edinme benzeri konularda çok kocaman sorun çekiyor . Esasen müşterilerimizin ziyaretçi defterimize yazdıkları yazılarda da bu benzeri sıkıntılar kendini çok belli etmekte . Hemen Hemen yazılan bütün yazılarda müşterilerimiz bize , onlara bunun benzeri bir olanak ve hizmet sunduğumuz amaçlı teşekkür ediyorlar . Bu da bizi çok sevinçli etmekte .

En çok bayan prezervatifi ilgi görüyor

Günde kaç kişi sitenizden sipariş veriyor?
Şu anda aşağı yukarı 20 kişi . Elbet her Geçen ay bu sayı çoğalıyor . Evrensel aşağı yukarı aldığımızda , PrezervatifAl . com şu anda Türkiye’de satılan her 1000 prezervatiften 3’ünü satmakta .

Kadın prezervatifi siparişleri hangi yoğunlukta?

Kadın prezervatifi ile ilgili hayli enteresan bir puan var . Sitemizde en çok ziyaret edilen ürünlerden biri de bayan prezervatifi . Üstelik online dayanak hattımıza bayan prezervatifi ile ilgili çok soru geliyor . Telefonla arayıp bilgi talep eden kadınlar da var ve konu hakkında sorulan suallerin en başında bayan prezervatifinin ne türlü kullanıldığıyla ilgili sorular var . Üstelik bizlere e bir posta veya telefonla erişen ziyaretçilerimiz de heyecan etme sebeplerini partnerlerinin prezervatif kullanmak istemediğini belirtiyorlar . Ancak bütün bunlara nazaran satışlar ek olarak yepyeni yeni hareketlenmeye başladı . İnsanlar heyecan ediyorlar ancak artık satınalma mekanizmaları yepyeni gelişiyor .

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.