Erkekler ve Liposuction Ameliyatı-Erkeklerde Liposuction Uygulaması

Erkekler ve Liposuction Ameliyatı-Erkeklerde Liposuction Uygulaması

Liposuction vb uygulamalar her ne civarı fazladan bayanların alaka meydanına giriyor benzeri görünse de erkekler de en az bayanlar civarı Liposuction ile ilgileniyor. Liposuction, bedendeki yağ hücresinin azaltılarak yerel olarak yüklü alanlarda yağ birikimi yaşanmamasını, kilo almanın ve yağ oluşumunun önlenmesini kapsıyor. Kilo alımının cinsiyet tanımaması Liposuction ameliyatlarını her 2 cins amaçlı de seçim edilebilir uygulamalar listesinin önce sıralarına yerleştiriyor.
Erkeklerde yağ depolanması bilhassa bel etrafı, karın ve boyun altında çok yüklü görünüyor. Şayet bu yoğunlaşmaları, egzersiz ya da rejim ile atlatamıyor, ne civarı rejim yapılırsa yapılsın yerel bazda oturan inatçı yağlardan kurtulamıyorsanız o zaman siz de liposuction yaptırmayı düşünebilirsiniz.
Ülkemizde, son vakitlerde erkeklerin de en az bayanlar civarı estetik cerrahi ile hoşnut olmadıkları sahaları düzeltme eğilimde meydana geldiğini görüyoruz. Burun operasyonu erkeklerin estetik operasyonlarda liste başı iken bunu hemen sonrasında liposuction takip ediyor. Adam beden yapısıyla kadın beden yapısı arasındaki değişiklikler liposuction ameliyatlarının da yerel müdahele alanlarını tespit ediyor. Erkekler beden yapıları itibari ile bilhassa bel kısmında yüklü olarak yağlanma problemi ile karşılaşıyorlar. Kilo problemi olmayan erkeklerde dahi göbek kısmında yer alan karın adaleleri kütlesi, erkeğin olduğundan daha şişman görünmesine ya da göbek kısmında yağlanma varmış izlenimi veriyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.