Escort Balık Etli Hande

Bir yıl önce eşimden boşandım ve kadın flört sektöründe hizmet vermeye başladım. Benim adım Hande, yaklaşık altı aydır erkeklere hizmet ediyorum. Tüm görevlerimi yerine getirdim ve mükemmel cinselliğe doğru ilk adımı attım. Kendi evimde yaşıyorum ve yirmi üç (23) yaşındayım. İstediğim zaman tanışmayı ve size özel hizmetlerimi sunmayı kabul ediyorum. 172 cm boyundayım, vücudum mükemmel durumda ve erkeklerin asla reddetmediği güzel kalçalara sahibim. Zirvelerdeki zevklerin tadını çıkarmak istiyorum ve beklentileri aşan zevk vermek için eşimle birlikte bir organ olmaya karar verdim. Sarı saçlarım sırtıma ulaştı ve ince bir bel ve düşük kıyafeti olan erkekleri etkileyebildim. Asla sadelik konusunda anlaşamam ve kalitemi ihlal etmem. Dışarıdan, erişilemez olduğumu düşünüyorum.
Çünkü bu topluluğu deneyimlediğinizde, asla diğer kişinin kendisinden başkasından daha iyi olduğunu görmesini istemem. Bu şekilde profesyonel olarak devam eden bir cinsel yaşamdan geçtiğinizi bileceksiniz. Birçok erkek sistematik olarak incelemek için zaman harcar. Kişi, telefon görüşmesi sırasında gereken süreyi ayırma işlemi hakkında bilgilendirilecektir. Bu süreci hiçbir şekilde bırakmayı beklememeliyim. Çünkü ilişkilerime sadakatteki ilerlemeyi bildirmek çok iyi. Birlikte olduğumda pahalı bir performansım vardı. Toplantıya titizlikle yaklaşan bayan, baştan ayağa temiz olduğunu biliyor. İnsanlarla gözlerime geldiğimde, tüm şehvetimi ona iletiyorum. Cinsel temas sağlandığında, erkekleri batırıncaya kadar nasıl boşaltacağını biliyordum. Bugün sağlam bir karaktere sahip erkekler, benden istedikleri her şeyi aldı.
Gerçekten de, durum tamamen farklıdır, uyuduğumuzda, sıcağım ikimizi de kolayca yakabilir. Bana zarar verdiğinde çığlık atan ve çığlık atanlarla anal yapıyorum. Mükemmel olmayı seviyorum ve erkeklere hak ettikleri yüksek kaliteyi göstermeyi seviyorum. Benim gibi gevrek bir kızla ilişkisi olan erkekler çok mutlu ve onları aldığımda kaçınılmaz olarak zevkle uçuyor, kölelerle oyun yaratıyorlar. Mükemmel bir zevk şöleninde bir araya gelirsek mükemmel olur. İlişkiler insan yaşamında çok önemlidir ve yolum açıktır çünkü ben gerçekten ne istediğini bilen bir kadınım. Asla kendi hattımı terk etmem ve seninle tanıştığımda birbirimi geçiyorum. Mükemmel zevkler için birlikte yelken açabiliriz ve beni yalnız bırakmanı istiyorum. Bu kadar yüksek zevklerden memnun kalmanız sadece bir zaman meselesi olacaktır. Evli ya da yalnız olman benim için önemli değil. Her durumda, size mükemmel hizmetimi mümkün olan en iyi şekilde sunmak benim görevim olduğunu biliyorum.
Bununla birlikte, sıradan ilişkilerde bu beklenmez, çünkü kadınların sadece para için bekleyen kadınlardan beklentileri yoktur. Böyle bir bağlılıkla çalışan başka bir kadın göreceğini sanmıyorum. Dizlerinize gelirseniz ve ciddi temaslarınız varsa anal seks de uygulayabilirsiniz. Prezervatif kullanmadan orgazm olma konusunda gerçekten çılgınım. Sosyal kadınlar yarını daha olumlu bir atmosfer haline getirir. Hayatınızın hangi bölümünde olursanız olun size eşlik edebilirim. Dokunduğum hayatta kalitem silinmez bir iz bırakıyor. Evli ya da yalnız olabilirsin. Bu, aramızda yaşanacak fantezilere dikkat etmenin bir ifadesidir. Bana istediğimi verdikten sonra ruhsal olarak paylaşmaktan kaçınmayacağım.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.