Euromaster, Michelin bayilerine çeşitli tek konsept getiriyor.

Euromaster, Michelin bayilerine çeşitli tek konsept getiriyor.

Euromaster’ın Avrupa’nın tek numaralı lastik servis ağı meydana geldiğini vurgulayan Euromaster Ülkemiz Evrensel Müdürü Eric Saignol, Euromaster’ın İspanya, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Polonya, Fransa, Kuzeyindeki Avrupa ülkeleri ve Romanya’dan ardından Ülkemiz’nin franchise sistemine girdiğini belirterek, “Avrupa’da 17 ülkede, kendine ilişkin ya da franchise 2000’den pek servis noktasında hizmet verici kapsamlı tek ağ. Euromaster’ın bu alandaki haber birikimi ve deneyimi Ülkemiz pazarına çok birşey katacak. Bilhassa yine yapılanan bayilerimizde lastik hizmetlerinin yanısıra hafif otomobil bakımı hizmetlerinde de iddialı tek konuma gelmeyi hedefliyoruz”diye konuştu.

Euromaster Ülkemiz Evrensel Müdürü Eric Saignol ise franchise sistemine dahil olan Michelin bayilerine özel iş, satış metodları ve çekici servis konseptleri mananında kocaman katkı sağlayacaklarını ifade etti.

Hedef 2 senede 300 franchise servis noktasına ulaşmak

Euromaster’ın çalışma gösterdiği pazarlarda bütün ürün gruplarında (binek, kamyonet, zor vasıta, tarım, iş makinası) müşterilerinin gereksinim ve beklentilerini gerçek çözümleme ettiğini ve uyguladığını belirten Euromaster Ülkemiz Evrensel Müdürü Eric Saignol,

“2012 Mart ayı içinde Euromaster Ülkemiz pazarına 3 kaptan franchise servis noktasıyla girdi. Bu yılsonuna civarı 200, 2013 seneyi sonuna civarı da 300 noktaya erişmeyi öngörüyoruz”diye konuştu.

2011’de 10 milyon lastik satışı gerçekleştirdi

Euromaster Ülkemiz Evrensel Müdürü Eric Saignol Michelin’in yüzde 100 iştiraki meydana iştirak eden Euromaster’ın Ülkemiz pazarına girişine ilişkili olarak değerlendirmelerde yer aldı. Ülkemiz’nin barındırdığı potansiyel ile Avrupa’nın önde iştirak eden pazarları aralarında yer aldığına değinen Saignol, “Euromaster Avrupa çapında 17 ülkede 2 bini aşkın servis noktasında tüketicilere özel, çeşitli ve ölçüt oluşturan hizmetler sunuyor. Ülkemiz lastik pazarı da bizim amaçlı mühim tek pazar. Hedefimiz Türk sürücülere ve müessesesel müşterilerimize çabuk, kolay ve kalifiye lastik bakım ve hafif otomobil bakımı hizmetleri sunmak”diye konuştu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.