Evden Pc İşini Öldüren Yaygın Hatalar

Evden Pc İşini Öldüren Yaygın Hatalar

Evden PC üzerinden iş yapıyorsanız, işinizi tam ve itinalı hızda yapmalısınız. Tersi halde kendinizi devamlı bir şeyleri düzeltmeye sunmak zorunda kalırsınız ve ücret kazanamazsınız.
Evden PC işini yok eden bir takım yaygın yanlışlar vardır ve bu yanlışlar vatandaşları yine ofislere çeker.
Hala çevirmeli ağ sahibi pekçok insan var. Şayet bulunduğunuz alanda dik hızda web bağlatma imkanınız varsa bu değişikliği anında yapmalısınız.
Evden çalışırken web sayfalarının açılması amaçlı uzunca süre bekleyemezsiniz. Kaybettiğiniz vakti senelik bazda hesaba aldığımızda sizin amaçlı kocaman bir zarar manasına gelebilir.
Eğer bölgenizde dik hızda web imkanı yoksa bir web kardı almayı düşünebilirsiniz. Bir Takım telefon şirketleri, dünyanın her yerinden internete bağlanmanızı imkanı sunan bu kartlardan satmaya başladı.
İnternet üzerinden pazarlama yapan insanlar, sözgelimi yazılım satanlar, bir posta listesi oluşturmadıklarında kocaman bir hata yapmış olurlar. İnternet üzerinden haneden ücret kazanmanın en ufak yöntemlerinden biri de anında bir mail listesi oluşturmak ve insanlara öneriler sunmaktır.
Pazarlama satıcıları, bir yazılım aracılığıyla getirilen farklı internet siteleri meydana geldiği süre yanlışlar yaparlar. Bu sayfaların kocaman bölümü, sizin hiçbir değişim yapamayacağınız sayfalardır. Bu da demektir ki kendiniz bir azalık formu hazırlayamaz ve posta listesi oluşturamazsınız ve şayet bizzat web sayfanızı hazırlamazsanız bu kocaman bir hata olur.
Birçok insan PC kullanmaya halen adapte olamamıştır ve hakikaten de basit PC eğitimine gereksinimleri vardır. Bu rastgele biri amaçlı yardım eden olacak bir şeydir ama haneden çalışanlar amaçlı bir gerekliliktir.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.