EVLİLİK MÜESSESESININ YASAKLANMASI ÜZERİNE

EVLİLİK MÜESSESESININ YASAKLANMASI ÜZERİNE

Nikâh masasında imzasını atmamın birinci saatinden bu yana bu kurumun şipşak yasaklanması üst kısmına çalışmalarım devam ediyor.
Yetkililer bana aldırmıyorlar ama peynir olayından ardından bu çağrımı hepten kuvvetli uygulamak zorundayım. Zira Rana her erken esasen kutuda su içerisinde yüzmekte meydana gelen peynirleri çıkardıktan ardından onları bir de yıkamamı talep ediyor.
O bununla beraber domatesini de illa soyulmuş talep ediyor. Ve ben her erken bazı sebze ve kutularla absürd şekilde boğuşup yorgunluktan bitap düşüyorum.
Üstüne üstlük sehpa toplandıktan ardından Rana, “Neden sen hiç masaya oturmuyorsun” diye sitem etmekte.
Ben hep beraber oturmamızın olanaksız meydana geldiğini, zira aramızdan yalnızca bir bireyin sürekli
görevleri meydana geldiğini anlatmaya çalışıyorum, ama o sözümü kesip çayını tazelememi talep ediyor.
Ben bu süreçte evliliğimiz ile ilgili bir sürü mühim ifşaatta bulunacağımı haykırıp konuşmaya başlıyorum. O da tam bu süreçte erken sigarasını içmek amaçlı balkona çıkıyor.
Ben konuşmamı tamamlarken balkondan içeriye girip “Haydi bize birer ortada kahve yap” diyor. Benim Düşünceme Göre Cumhurbaşkanımız ne türlü bir takım mahkûmlara af emisyon yetkisine sahip, o hem bir de kocaların evliliklerinden çıkıp yabancı kadına yatay geçiş yapmalarına müsaade verme hakkına da sahip olmalı.
Bu anında düzenlenmezse o zaman da bana iki opsiyon kalıyor; ya karımı ya da kendimi öldüreceğim. Bana 2. opsiyon daha pratik ve emniyetli geliyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.