FashionOne TV Trend Ödülleri Sahiplerini Buldu

FashionOne TV Trend Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kurumsal ödüllerinde farklı kategorilerde dağıtıldığı gecede Miarte & Neri kadın giyim firmasının normal ve kocaman vücut giysilerinden meydana gelen mini bir defile de inşa edildi. Merasimde bununla birlikte farklı birey ve müesseselerin takviyesi ile Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu Derneği’ne ilişkili 85 kimsesiz çocuk kıza Engelsiz Hayat Vakfı vasıtası ile tekstil ve kozmetik dalında iş bursu fırsatı verildi. Keremcem, Gökhan Tepe ve cenk Eren geceye şarkılarıyla nitelik kattılar…
Türk Tiyatrosu’nun duayen ismi Haldun Dormen onur ödülünü alırken sahnede 88. doğum gününü de tebrik etti. Alkışlar aralarında ödülünü alırken “Moda ödüllerinde bu hediye bana niçin verildi” diye sordu. Populer oyuncuya Atilla kaplakarslan “Siz bununla birlikte yıllarca çok dekoratif giyindiniz”diyerek yanıt verdi.
İvana Katı gecede Senenin Trend İkonu ödülünü alırken bununla birlikte kendisinin de arasında bulunduğu TV yazılım İşte Benim Stilim’in Senenin En İyi trend Yazılımı ödülünü de almış oluyor. Trend ikonu ödülünü üçünçü defa meydan İvana “Seneye dördüncü defa almak isterim” diye konuştu.
Bir zamandır zor grip geçiren Hande Yener hasta kişi yatağından kalkıp geceye katıldı. Hasta Kişi yatağından yatmaktan sıkıldığını dile getiren şarkıcı “40 derece ateşlendim gökyüzü almanın iyi geleceğini düşünerek geceye teşrif etmek istedim”diye konuştu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.