FiloTürk aracılığıyla Ford Cargo’ya özel uygulama

FiloTürk aracılığıyla Ford Cargo’ya özel uygulama

Araç takip ve filo yönetim sistemi pazar öncüsü Ford Otosan-FiloTürk işbirliği ile geliştirilen FiloBil/ Filo Yönetim Sistemi çoğalış Ford Cargo 1846T’lerde.

Sektör ihtiyaçlarına yanıt verici entegre sistemler ve analiz eder sunan FiloBil, Ford Cargo 1846T modelinde kullanılmaya başlandı. Opsiyonel olarak getirilen Filobil ile sürücü ve araca karşı 25 çeşitli raporlama ile petrol tüketiminden tasarruf elde edilirken şoföre karşı raporlamalar yardımıyla de can güvenliği artırılmış oluyor.

FiloTürk Evrensel Müdürü Adaletli Masaracıoğlu, Ford Cargo 1846T’ye özel geliştirilen FiloBil sistemi hakkında; ‘Lojistik ve eriştirme maliyetlerini azaltmak ve aynı zamanda çevreci tek anlayışıyla imalat aşamalarını yönetmek otomotiv üreticilerinin de öncelikli amaçları aralarında koltuk almaya başladı. Ford Cargo marka otomobiller amaçlı geliştirdiğimiz FiloBil bu siyasetin en iyi örneklerinden biri oluyor’ halinde konuştu.

Ford Cargo ile yapılmış olan işbirliğinin pazar amaçlı mühim tek hamle olduğuna değinen Masaracıoğlu; ‘Geliştirdiğimiz Filobil sistemi ile sokak bilgisayarı üzerinden aldığımız verilerle 25’den pek raporlama yapıyoruz. Araç ve sürücü amaçlı çeşitli hazırladığımız bu raporlamalar yardımıyla filoların petrol tüketimini ve işletme maliyetlerini itinalı olarak izlemek ve bu fiyatları yüzde 15 oranında azaltmak olası. Bu verilere aracınız nerede olursa olsun yanına dahi gitmeden erişmek amaçlı yapmanız gerekli olan tek birşey web üzerinden sisteme girmek’ dedi.

Aracın coğrafi konumu yardımıyla filo yönetimi

FiloTürk aracılığıyla geliştirilen FiloBil yardımıyla aracınızın lokasyonunu bilerek ameliyata en yakındaki aracınızı yönlendirerek hem vakitten aynı zamanda yakıttan tasarruf elde etmeniz olası. Filobil ile çizilen rota optimizasyonu yardımıyla kımetli madde taşınan malların güvenliği de sağlanabiliyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.