Guiness onaylı hızlanma performansıyla rakiplerini geride bırakıyor

Guiness onaylı hızlanma performansıyla rakiplerini geride bırakıyor

364 HP gücüyle 5.5 saniye benzeri rekor tek zamanda 100 Km hıza erişen Infiniti M35 HYBRID hızlanma performansıyla öbür hibrid rakiplerini geride bırakıyor. Performans konusundaki öncülüğü 2011 senesinde Guiness Rekorlar Kitabı aracılığıyla onaylanan model, resmi olarak dünyanın en kısa zamanda hızlanan hibrit sedan modeli olarak tanımlanıyor.

Yenilikçi Infiniti’nin gündelik petrol tasarrufu da yeniden müstakil kuruluşlar aracılığıyla doğrulandı. Geçen yıl İngiltere’de yapılmış olan tasarruf testinde toplamda 6.49 1/100km’lik tek performans sergilerken bütün öbür hibrid modellerin duyurdukları resmi petrol tüketimi değerlerinin epeyce altına düştü. Infiniti M35h 596 km’lik test mesafesinin hemen hemen yarısını suskun elektrikli motoru ile kat etmeyi başardı.

Yenilikçi hibrid teknolojisi ile sıra dışı performans

Infiniti’nin önce hibrid aracı INFINITI M35 HYBRID’de tek motorlu 2 debriyajlı sistem sunan yenilikçi “INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID” teknolojisi kullanılıyor. Dekuplaj V6 motor, 7 vitesli otomatik şanzımana entegre 50 kW (68 PS) cereyan motoru ve epeyce çabuk tek biçimde boşalıp/şarj olma kapasitesine sahip lityum iyon aküden ortaya gelen donanım paketi, klasik hibrid araçlara mukayese et elektriği çok ek olarak etkili tek biçimde kullanan ve çok ek olarak dik hızlarda sıra dışı sürüş performansı sunan tek hibrid ortaya getiriyor.

Dekuplaj V6 motor sürtünmeden meydana gelen kayıpları azaltarak üst dershane tek verimlilik sağlıyor. Dik seviyedeki cereyan tüketimi yardımıyla Otomobilin petrol tüketimi ve CO2 emisyonu düzeyi, ek olarak minik ve ek olarak düşük performanslı araçlarınkine eşdeğerken, V6 motoru yardımıyla Otomobilin yanal hızlanma ve kudretli arka tekerlekten çekiş performansı hakikat tek Infiniti’ye uyumlu düzeyde kalıyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.