Güvenli ve dayanıklı tek tasarım

Güvenli ve dayanıklı tek tasarım

Lodgy, cazip iç mekanı ve çağdaş ekipmanları ve kuvvetli performansıyla markanın tüm kuvvetli taraflarını sergileyecek meydana gelen yepyeni nesil Dacia araçlarının müjdecisi. 4.50 metrelik uzunluğu ve 1.75 metrelik genişliği ile B-segmenti MPV’si ücretine getirilen tek C-segmenti MPV’si olarak dikkat çekiyor.
Tasarım ekibi, Dacia’nın 2 mühim özelliği meydana gelen kalite ve sağlamlığı ön tasarıya ortaya çıkarmak üzere en minik ayrıntılara dahi kocaman önem gösterdi. Otomobilin kabini Dacia müşterilerinin markadan beklediği tüm basit nitelikleri içerisinde barındırıyor. Ön panel ise hepten cazip meydana gelen yepyeni, işlevsel ve daha çağdaş tek tasarıma sahip. Kalite vurgusu ise çağdaş ekipman düzeyleri amaçlı durum artırıcı malzemelerin kullanılmasıyla hepten yükseltildi. Lodgy’nin gösterge tablosunda krom detaylar ön tasarıya çıkıyor. Standart getirilen elektrikli ön ve arka camlara ilişkin düğmeler de pratiklik ve kullanım kolaylığı tarafından kapılarda yer alıyor

Beş ya da yedi seyahat amaçlı garip tek genişlik ve modülerlik
Lodgy 5 ya da yedi koltuklu olarak piyasaya sunuluyor. Yedi koltuklu versiyonunda çıkarılabilir tek üçüncü yer sırası bulunuyor. Bu koltukta sınıfının favori diz ve başı üstü mesafesi (144 mm / 866 mm) yardımıyla 2 erişkin kolay bir şekilde gezi edebiliyor..
Lodgy, hem tek aile tüketimi hem tek de yük transfer kapasitesi göz önünde bulundurularak tasarlandı. Otomobilin bagajı sınıfının en iyileri içinde yer ediniyor. Lodgy, 5 koltuklu biçimde 827dm3 bagaj hacmi sunuyor. Laf konusu hacim, arka yer sırası çıkarıldığında 2,617dm3 ‘e çıkıyor.
Yedi koltuklu versiyonun bagaj hacmi, tüm koltuklar takılı haldeyken 207dm3,en arka yer sırası katlandığında ise 634dm3 oldu. Lodgy’nin ferah iç mekanı, ekipman seviyesine ilişkili olarak 20.5 ila 30 litre içinde gizleme bölmeleri sunuyor. Kolay ve kolay ulaşılabilir gizleme çözümleri (toplamda 12), kapılardaki kutular ve ön panel üstündeki boşlukla kolaylık sağlıyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.