Hisarlar Grup İTO’nun Davetlisi Oldu

Hisarlar Grup İTO’nun Davetlisi Oldu

Makine üretim endüstrinin lider firmalarından biri meydana gelen Hisarlar Grup, İstanbul Ticaret Odası aracılığıyla gerçekleştirilen Deneyim Paylaşım Platformu’nda katılımcı firma olarak koltuk aldı. Platform alanında gerçekleştirilen oturumda konuşan Hisarlar Grup Ameliyat Direktörü Haluk Selvi, şirketlerde imalatın ve ölçüt artışının anahtarı olarak, insana, sisteme ve kurumsallaşmaya mevduat gerçekleştirmenin ehemmiyetini vurguladı.

Makine üretim endüstrinin lider firmalarından biri meydana gelen Hisarlar Grup, öbür endüstri firmalarına sokak göstermek amacıyla gerçekleştirilen etkinliklerde koltuk almayı sürdürüyor. Daha öncesinde ticaret ve endüstri odaları benzeri dernek ve kuruluşlar aracılığıyla tertip eden etkinliklerde sunumlar inşa ederek öbür firmalara oyun model meydana gelen Hisarlar Grup, bu kutlamalar alanında yaptığı sunum ve konuşmalarla, bilhassa KOBİ’lerin ve öbür endüstri kuruluşlarının üretimlerini artırmalarına katkıda var olmayı amaçlıyor.

Hisarlar Grup nihai olarak, Geçen günlerde katıldığı Deneyim Paylaşım Platformu’nda “değer üretimi ve ihracatı artırma yöntemleri” üst kısmına tek sunum gerçekleştirdi. İstanbul Ticaret Odası aracılığıyla tertip eden etkinlikte tek sunum gerçekleştiren Hisarlar Grup Ameliyat Direktörü Haluk Selvi, ihracat amacıyla ve katma kımetli ürünler üretmek amacıyla üretim felsefesinin değişmesi gerektiğini ve şuanki üretim sistemleriyle farkındalık yaratılamayacağını ifade etti. Moderasyonu Hayat Gazetesi Yazarı ve Danışman Şefik Ergönül aracılığıyla gerçekleştirilen oturumda, evrensel rekabet şartlarında, şuanki ürünlerin çoğalış her biri aracılığıyla yapıldığını belirten Selvi, evrensel pazarlarda rekabet amacıyla çoğalış üretim felsefesinin değişmesi gerektiğine dikkat çekerek, her alıcı amacıyla çeşitli ölçüt önerilerinin sunulması gerektiğini ifade etti.

Selvi gerçekleştirdiği sunumda, şirketlerin ihracatlarını artırmaya karşı olarak dikkate alması gerekenleri ise, insana, sisteme ve kurumsallaşmaya mevduat inşa etmek, beynelmilel fuarlara teşrif etmek, alıcı amacıyla ölçüt zincirinde daha çok yerde olmak, çeşitli kabiliyetteki öbür firmalara ortaklıklar geliştirmek, lojistik süreçlere hakim olmak, milli ve beynelmilel marka ve proje teşviklerini kullanmak, milli mevduat teşviklerini kullanmak, Ar-Ge ve inovasyona mevduat inşa etmek, dizayn kabiliyetini geliştirmek, Ar-Ge teşviklerinden yararlanmak, fonlanma çözümlerine pratik erişmek, gerçek danışmanlık almak, odaklanma taktiği yapmak, etkin sektör araştırması inşa etmek, çeşitli ve yepyeni pazarlara (ülkelere) erişmek, ticari ataşeliklerden ve yurtdışı resmi / özel temsilciliklerden dayanak almak, İnternet sitesi ve toplumsal basın iletişimini sıkı kullanmak olarak sıraladı.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.