INFINITI sıra dışı yeni sezon modelleri ile Paris Araba Fuarı’nda

INFINITI sıra dışı yeni sezon modelleri ile Paris Araba Fuarı’nda

2011’de New York Beynelmilel Araba Fuarı’nda ilk defa tanıtılan ve araba tutkunlarının kocaman beğenisini galip gelen Infiniti’nin lüks sedanı ‘LE Concept’ bu defa Paris Araba Fuarı’nda lanse edilecek. Sürüş performansını hayret verici ve zarif tek tasarımla harmanlayarak sedan gövdesini sıfır emisyonla birleştiren ‘LE Concept’ 2 sene içerisinde indirilmeye çıkmaya hazırlanıyor.

Performansla ruhun muhteşem uyumunu tek arada sunan Premium araba markası Infiniti’nin en beğenilen yeni sezon modelleri Paris Araba Fuarı’nda Infiniti tutkunlarıyla buluşacak.

Dinamik lüksün yepyeni adresi ‘INFINITI LE Concept’

Sıra dışı hızlanma ve ivme kazanma performasına sahip meydana gelen Infiniti LE Concept, en nihai teknolojiye sahip kompakt lityum-iyon batarya teknolojisi ve Zeki Park Dayanak niteliğine sahip yenilikçi nesil tabanlı Kablosuz Şarj Sistemi’yle de göz dolduruyor.

Infiniti G Sedan modeliyle hemen hemen benzer uzunlukta meydana gelen Infiniti LE Concept genişlikten ve konfordan hiçbir biçimde taviz verilmeden tasarlandı. Ön bölümde yer alan 2 kubbeli ızgarada yer alan aydınlatılmış Infiniti amblemi altında saklı şarj portu yer ediniyor. LED ön farlar ve arka lambalar da Infiniti’nin en yepyeni konsept tasarımının tek yansıması olarak görülüyor.

Lüks tek otomobilin de görkemli ve sıfır emisyonlu olabileceğini kanıtlayan “Infiniti LE Concept”in kabini yepyeni nesil aygıtlarla donatılmış. Kabinin narin kaplaması, muhteşem fikir açısı, ferahlığı inanılmaz tek lüks hissi yaşatıyor.

Aerodinamik özelliğe sahip alüminyum alaşım jantlar, dik arka platform, arka egzoz çıkışı ve entegre aydınlatmalı yüzgeç tipi hemen yan rüzgarlıklar benzeri birden fazla dizayn öğesi, Otomobilin sürtünme katsayısının 0.25 düzeyinde meydana gelmesine katkı sağlayarak sürüş menzilini artırıyor. Otomobilin şarj birimi ön ızgaradaki ışıklı Infiniti logosunun arkasına gizlenmiş. Derin etekli ön yüzde yüzgeç tipi, aydınlatmalı tek aerodinamik rüzgarlık yer ediniyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.