INFINITI sıra dışı yeni sezon modelleri ile Paris Araba Fuarı’nda

INFINITI sıra dışı yeni sezon modelleri ile Paris Araba Fuarı’nda

INFINITI, 2014’de piyasaya çıkması tasarılanan Elektrikli Sedanı LE Concept’in Avrupa lansmanını Paris’te Yaptı

Geçtiğimiz sene New York Araba Fuarı’nda zaman yüzüne çıkan ve Infiniti tutkunlarının kocaman beğenisini galip gelen INFINITI’nin elektrikli kompakt sedanı LE Concept’in Avrupa Lansmanı Paris Araba Fuarı’nda meydana geldi. Sıra dışı tarzı ve gelişmiş teknolojisinin yanında performanstan ödün vermeyen duruşuyla da dikkatleri çeken LE Concept’in 2 sene içerisinde yöntemlere çıkması bekleniyor.

INFINITI’nin fuarda sergilenen öbür yeni sezon modelleri içinde ise; INFINITI EMERG-E, Infiniti M35 HYBRID ve Infiniti FX Vettel Edition RBR F1™ bulunuyor.

2011’de New York Beynelmilel Araba Fuarı’nda ilk defa tanıtılan ve araba tutkunlarının kocaman beğenisini galip gelen Infiniti’nin lüks sedanı ‘LE Concept’ bu defa Paris Araba Fuarı’nda lanse edildi. Sürüş performansını hayret verici ve zarif tek tasarımla harmanlayarak sedan gövdesini sıfır emisyonla birleştiren ‘LE Concept’ 2 sene içerisinde piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Performansla ruhun muhteşem uyumunu tek arada sunan Premium araba markası Infiniti’nin en beğenilen yeni sezon modelleri Paris Araba Fuarı’nda Infiniti tutkunlarıyla buluşuyor.

Dinamik lüksün yepyeni adresi ‘INFINITI LE Concept’

Sıra dışı hızlanma ve ivme kazanma performasına sahip meydana gelen Infiniti LE Concept, en nihai teknolojiye sahip kompakt lityum-iyon batarya teknolojisi ve Zeki Park Dayanak niteliğine sahip yenilikçi nesil tabanlı Kablosuz Şarj Sistemi’yle de göz dolduruyor.

Infiniti G Sedan modeliyle hemen hemen benzer uzunlukta meydana gelen Infiniti LE Concept genişlikten ve konfordan hiçbir biçimde taviz verilmeden tasarlandı. Ön bölümde yer alan 2 kubbeli ızgarada yer alan aydınlatılmış Infiniti amblemi altında saklı şarj portu yer ediniyor. LED ön farlar ve arka lambalar da Infiniti’nin en yepyeni konsept tasarımının tek yansıması olarak görülüyor.

Lüks tek otomobilin de görkemli ve sıfır emisyonlu olabileceğini kanıtlayan “Infiniti LE Concept”in kabini yepyeni nesil aygıtlarla donatılmış. Kabinin narin kaplaması, muhteşem fikir açısı, ferahlığı inanılmaz tek lüks hissi yaşatıyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.