İngiliz Tuzunun Hemen Yan Ekileri


İngiliz Tuzunun Hemen Yan Ekileri

Mağnezyum sülfat, yaygın olarak malum isimiyle Epsom Tuzu ya da İngiliz Tuzu, piyasada farklı faydaları amaçlı kullanılmaktadır. Taşikardi (kalp atışının pek olması), nöbetler, ten yaraları ve kabızlık benzeri çok huzursuzluk rehabilitasyonu amaçlı kullanılmaktadır. Epsom tuzunun bir takım hemen yan tesirleri göz ardı edilmemelidir.
Epsom tuzu kan damarlarında gevşeme yaratarak tansion düşmesine ne sebeple olabilmektedir. Bu fazla yüksek tansiyon hastaları amaçlı avantajlı bir vaziyet olasa da tansiyonu normal ya da düşük izliyen kişilerde kritik sıkıntılara ne sebeple olabilmektedir.
Epson tuzunun yaygın olarak kullanıldığı sahalardan birisi de kabızlık tedavisidir. Epsom tuzu mushil tesiri işaret etmektedir. Bir Takım kişilerde, kuvvetli isdurum, istifra (istifra (istifra (kusma))) ve öbür sindirim sistemi sorunlaran ne sebeple olabilmektedir.
Epson tuzu, diğer ilaçlar ile etkileşim göstererek alerjik reaksiyonlara ne sebeple olabilmektedir. Kaşıntı, dudak, lisan ve yüzde şişlik sonucu olarak soluk almada zorlanma, ürtiker denilen deri döküntülerine ne sebeple olabilmektedir. Beklenmeyen bir etki görürseniz doktora başvurmakta gecikmeyin.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.