İngiltere’nin AB’den Çıkması Rihanna’ya Yaramadı


İngiltere’nin AB’den Çıkması Rihanna’ya Yaramadı

Dünya turu konserleri kapsamında İrlanda’nın başkenti Dublin’de; sahneye 1/2 saat geç çıkan ve ‘Love the Way You Lie’ şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamayan Barbadoslu sanatçı, dün de İngiltere’de berbat bir sürprizle karşılaştı.
İngiltere’de referandumdan çıkan Avrupa Birliği’nden ayrılık kararı Rihanna’yı da etkiledi. Yalnızca AB içerisinde değil bununla birlikte İngiltere’de futboldan, dizilere civarı yaşamın her kapsamında tesirini göstermesi beklenen hüküm sonrasında dünyaca populer şarkıcının Londra konserinde düş kırıklığı yaşandı.
Rihanna, Hayat turu konserleri (Anti World Tour) kapsamında cuma bugünü İngiltere’nin başkenti Londra’daydı. Fakat populer şarkçı beklemediği bir görüntü ile karşılaştı.
Rihanna’nın oyun alanı/sahne aldığı ve her konseri benzeri hıncahınç dolu olması beklenen 90 bin şahsiyet Wembley Arena boş kaldı.
İngiltere’deki gündemin tesiriyle stadyumun çoğunun boş olması toplumsal basından en fazla konuşulan konulardan biri oldu.
Üstelik Londra’da meydana gelen bir düş kırıklığı da bu olmadı. Hayranları Rihanna’nın performasından hoşnut kalmadı.Müzik severler, populer şarkıcının konserin bir kısmında sahneden yok meydana geldiğini ve ortalıkta gözükmediğini iletti.Rihanna’nın sahnede olmadığını anların videosunu paylaşan hayranları, yalnızca boş koltuklar yoktu, Rihanna’da çok kötüydü tenkitleri inşa etti.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.