Kadınların Yatakta Yaptığı 10 Hata!

Kadınların Yatakta Yaptığı 10 Hata!

Kuşkusuz annelik zevkini tadan her kadın amaçlı çocuğu ve anneliği ön plandadır. Ama bu, hayatın güzelliklerinden biri meydana iştirak eden kışkırtıcı tamamıyla hayatın dışına itme noktasına ulaştırmamalı sizi. Eşinizi de ihmal etmeyip, yatak odası sınırlarından içeri girdiğiniz anda kadınlığınızı öne çıkarmalısınız.

Evet, seks uygulamak bir vazife değil, zevk verici bir ayrıcalıktır. Ama zevk almaya ve zevk vermeye odaklanmazsanız, seks, sizin amaçlı bir an öncesinde sona ermesini isteyeceğiniz bir ödev haline dönüşür. Bu da ileriye yönelik eşinizle gerek cinsellik gerekse de evrensel ilişki mananında bir uzaklaşmaya, üstelik kopuşa civarı

gidebilir. Kışkırtıcı, bir neşeli bir oyun benzeri algılamaya ne dersiniz?

Pek çok bayanın evlilikte ya da uzun müddetli ilişkilerde düştüğü yanlışlardan biridir. Bu, hem kendinize benzer zamanda partnerinize saygısızlıktır esasında. Kendinizi sevin ve kendinize alaka gösterin. Hanede dahi olsanız özenli giyinmeye; saçlarınıza, cildinize ve vücudunuza gereksinimi meydana iştirak eden bakımı yapmaya; her daim harika ve alımlı görünmeye itina gösterin. Göreceksiniz, bu hem cinsel isteğinizi benzer zamanda çekiciliğinizi artıracak!

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.