Kenan İmirzalıoğlu: BBG Hanesi benzeri olduk

Kenan İmirzalıoğlu: BBG Hanesi benzeri olduk

Kenan İmirzalıoğlu, bizzat ve Sinem Kobal’la alakalı haberlere başkaldırı etti. Evlenme hazırlıkları sebebiyle n mensuplarının yakın takibinde meydana gelen populer oyuncu, “BBG Hanesi benzeri olduk” dedi.
Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal’ın serisinin evine gittikçe geleneklere uyumlu biçimde kız talep eden Kenan İmirzalıoğlu, o günün kuaförden devamındaki kutlamaya civarı an be an takip edilmesinden huzursuz oluyor.
Ünlü oyuncu, evvelki gün Cihangir’de karşılaştığı habercilerin evlenme hazırlıklarıyla alakalı sualleri üst kısmına, enteresan bir benzetme yaptı: “Açıkçası bizim durumumuz Biri Bizi Gözetliyor Hanesi benzeri oluyor.

‘Ailesi geldi, kız talep etti, yüzük aldılar’ benzeri haberlerden huzursuzluk duyuyorum. Neticede biz de bir yuva kuracağız. Bu sevgililik sorunu değil çoğalış, aile kurmaya çabalıyoruz. Lütfen mahremiyetimize hürmet gösterin. Uzaydan gelmedik, biz de bu memleketin insanıyız. Memleketin derdi başından aşkın esasen. Ülkede bunca sıkıntı varken altını çizen kendisinin haberlerimi okumaktan hicap duyuyorum, hakikaten o süre kendimden utanıyorum.”

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.