KÜÇÜK İLANLAR PATLAMASI

KÜÇÜK İLANLAR PATLAMASI

Ama şehir o çeşit sekssiz de yaşayamıyordu ve bayanlar bizzat kendilerini sokaklarda göstermek mahaline hanelere çekildiler ve ilanlar vermeye başladılar.
Birden müthiş bir minik ilan piyasası meydana geldi. Pekçok müstakil dergi bu ilanlar yardımıyla varlığını sürdürebildi.
Ve bununla birlikte sekste uzmanlaşma başladı. Bu uzmanlaşma arada bir absürd seviyelere de varsa nihayetinde her insanın aradığı her çeşitli kışkırtıcı bulabileceği yer oluyor New York. Öyle ki şayet yalnızca kadın iken operasyonla adam olmuş erkeklerle yatmaktan zevk alsanız dahi New York yeraltı seks dünyası sizlere bunu verir duruma geldi.
Tabii ki bu minik ilan piyasasının çok yaratıcı olmasını gerektiren bir durumdu.
İnternette “craigslist” bu furyanın üstüne oturdu ve seks ilanlarından kocaman paralar kazanmaya başladı.
Sonra bu ilanlar tarafından tanışanlar aralarında bir cinayet oluyor ve her biri bilhassa müstakil bedava dağıtılan haftalık gazeteler bu işin üstüne fena takdirde gitmeye başladılar.
Bunu en pek da New York ilinde Village Voice yapıyordu. Nihayetinde craigslist baskılara dayanamadı, minik “seks” ilanlarından vazgeçti ve kocaman kayıp etti.
Ve bilin bakalım ne oldu? Onların çoğalış almadığı ilanları cinayet sebebiyle onları çok eleştirmiş ve ahlak dersleri vermiş meydana gelen Village Voice basını ilanları almaya başladı ve harika paralar ve okuyucu kazanmaya başladı.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.