Kurt Cobain’i andı


Kurt Cobain’i andı

9 mart çarşamba bugünü Seatle konserinde Justin Bieber oyun alanı/sahne kostümüyle Grunge Rock müziğin efsane ismi Kurt Cobain’i andı. 90’lı senelere damgasını vuran Nirvana grubunun solisti Kurt Cobain’in doğduğu şehir meydana iştirak eden Seatle, Justin Bieber’ı ağarladı.
Sahneye yırtık kot pantolon, salaş bir tişört ile çıkan Justin, akustik performans sergilemeyide unutmadı. Akustik performansı esnasında üst kısmına giydiği oduncu gömleğinin içerisinde bulunan kara tişörtünde Kurt Cobainin akıllara kazınan muzip bakışlı resimi bulundu. Bununla Birlikte platin rengi saçları Cobain’in yıkamadı altın rengi saçlarını anımsattı.
Love Your Self şarkısının akustik performansı esnasında yaşanlar konseri kaçıran hayranları için youtube üzerinden izlenebilir. Salonun bir bir ağazdan söylediği ezgi esnasında epeyce duygulu anlar yaşandı.
Cobain’in ölümünden bir ay öncesinde dünyaya iştirak eden Bieber için yaptığı bu jest Seatle’lı hayranlarından tam not aldı. Konser sonrasında toplumsal basında Cobain için pekçok gönderi paylaşıldı.
Müzik kariyerinde ergenlik sonrasında yine çabuk bir artış yakalayan Bieber, bu davranışıylada yetkinlik yolunda bir adım ek olarak atmış oldu.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.