Liposuction Yanlış Veriler ve Liposuction İle İlgili Il Efsanesi

Liposuction Yanlış Veriler ve Liposuction İle İlgili Il Efsanesi

Liposuction, kilo problemi hayatını sürdüren anında her birey heyecan ettiği bir uygulama… Fakat aynı öbür estetik operasyonlarda meydana geldiği benzeri Liposuction konusunda de çok il efsanesi bulunmakta… Kimileri Liposuction operasyonu sonrasında ölümcül neticeler yaşayabileceğinden korkarken kimileri ise Liposuction sonrasında incecik bir görünüme kavuşacağına inanıyor. Halbuki madalyonun hakikat yüzü bu il efsanelerinden hiç biri değil…
Liposuction operasyonu sonrasında, edinilen yağlardan boşalan bölgelerde deformasyon, engebeli görünüm ya da girinti ya da çıkıntılar oluşmaz. Liposuction yapılmış olan bölge düz olmalıdır, tersi vaziyet ameliyatın yanlış olduğunun göstergesidir.
Liposuction yapıldıktan hemen ardından bireyin aldığı kilolar vücudun diğer bölgelerinde birikmez. Edinilen kilolar yağ hücrelerinde toplanır. Liposuction operasyonu sonrasında tespit edecek bölgelerdeki yağ hücresinin alınır bu vücudun yağ hücre rezervini azaltmaya karşı bir harekettir. Kısacası beden ne civarı yağ hücresi var ise o civarı yağ depolar. Yağ hücresinin ameliyatla alınması edinilen hücrelerin vücudun diğer bölgelerinde çoğalacağı manasına gelmiyor.
meliyatların hepsinde her süre amaçlı riskler söz konusudur. Bu rizikoların en azı Liposuction ameliyatları amaçlı geçerlidir. Her geçtiğimiz gün gelişen bilişim ve tekniklerle Liposuction ameliyatları da gelişmekte böylelikle çok ek olarak az komplikasyonlu operasyonlar gerçekleştirilebilmektedir. Bu sebeple Liposuction ameliyatları öldürür inancı bir il efsanesindir.
Liposuction operasyonu sonrasında bedende şayet çöküntüler oluşur ise bu sıkıntı düzeltme operasyonu ismi verilen bir operasyon ile bir ek olarak düzeltilebilir. Bu kolay değil bir işlemdir, bu sebeple bir anda bütün sıkıntı giderilemeyebilir.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.