Makyaj Silme Ne Türlü Yapılmalı ile ilgili yararlı bilgiler


Makyaj Silme Ne Türlü Yapılmalı ile ilgili yararlı bilgiler

Güzel tek ten amaçlı makyaj ne civarı önemliyse makyajı temizlemek de tek o civarı mühimdir. Peki, makyajımızı temizlerken uyarı etmemiz gerekli olan noktalar neler ? İşte makyaj temizlemenin püf noktaları…
Makyaj temizleyici kremi yüzünüze ve boynunuza kalınca tek tabaka şeklinde sürün.Yüzünüzün ortasından başlayıp, daireler şeklinde sürerek temizleyicinin dokulara işlemesini sağlayın.Alından başlayın, burnun başladığı yerden şakaklar istikametinde dairesel hareketlerle saçların başladığı yere civarı yükselin. Ek Olarak ek olarak sonra dudağın üstünden kulak memesine civarı bu işlemi sürdürün.
Boyun amaçlı de benzer biçimde, ortadan başlayıp 2 yana gerçek, ilk öncesinde boynun başladığı yerde, sonrasında köprücük kemiğinin anında üzerinde benzer hareketleri uygulayın. Makyaj temizleyicinin bütün izlerini, makyaj temizleyici tek kağıtla ortadan kaldırın.
Kullandığınız Ürün Sütse Yıkayın
Kullanılan makyaj temizleyicinin türüne göre; şayet tek süt kullanmışsanız tek süngerle yıkayarak temizleyin. Şayet kremse pamuk kullanın; tek sabun, krem ya da ikili tek süt uygulamışsanız, bol su ile yıkayın.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.