Makyajlı Megane Haziran’da Türkiye’de


Makyajlı Megane Haziran’da Türkiye’de

Yeni tasarımıyla Megane1 sürüş keyfi, ekonomi, yepyeni teknolojik nitelikleri ve yepyeni Energy dCi 130bg motor seçeneğiyle, Renault kalitesinin amiral gemisi. Mégane, 2008 nihayetinde gerçekleştirilen lansmanından bu yana, her biri aracılığıyla kabul görmüş meydana gelen tarzı ve canlı nitelikleri yardımıyla Avrupa’nın segmentinde en fazla satan otomobili en fazla satan otomobili olarak kendini kabul ettirdi. Yapılmış Olan anketlerde vurgulanan kalite düzeyi ile Megane, markanın son senelerdeki imajının olumlu gelişimine de mühim katkıda yer aldı. Sportif görünüm ile performans ve ekonomiyi birlikte sunan yepyeni sürüm Megane GT-Line ise Megane serisinin bütün modellerinde hayret verici kimliği ile öne çıkıyor. Yenilenen Megane, Haziran 2012’de Türkiye’de piyasaya sunuluyor.

İnce dokunuşlarla yepyeni bir dizayn

Müşterisi aracılığıyla beğeni toplayan yepyeni tasarımıyla Megane, ek olarak çağdaş bir ön yüze kavuşuyor. Yenilenen Mégane’da, yepyeni ön tampon, arabaya teknolojide yepyeni bir imzasını katan yepyeni LED farlar ile otomobilin tasarımını ek olarak cazip kılıyor. Modeldeki bütün yenilikler kalite algısına vurgu inşa ediyor. Yenilenen ön panjur, kara parlak kaplama ve krom dokunuşlar değinen öbür özellikler. Makyajlı Megane’ın iç mekanı ise yepyeni döşemeler ve iç mekandaki öbür sürpriz hayret verici dokunuşlarla nitelik ve ahenk istikametinden zenginleşiyor.

Yeni teknolojik özellikler

Yenilenen Megane ailesinde çok teknolojik yenilik de göze çarpıyor. Yepyeni Megane’da bulunan Visio System® emniyetli sürüş konforunu arttırıyor. Uzunca / az farların otomatik komuta edilmesi (Automatic High-Low Beam) ve şeritten çıkma uyarıyı (Lane Departure Warning) yardımıyla gece savını iyileştiren ve sürücünün ilgisini korumasına destekçi oldu. Yokuşta kalkış yardımı sistemi (Hill Start Assist) ve park etmeyi kolaylaştıran geriye görüş kamerası yepyeni konfor donanımları aralarında yer ediniyor. Bununla Birlikte yenilenen Mégane’da, USB + bluetooth nitelikleri de bütün seviye müzik sistemlerinde standart olarak sunuyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.