Meme uçlarınız ile ilgili bilmeniz gerekli olan şey

Meme uçlarınız ile ilgili bilmeniz gerekli olan şey

Meme uçları ile ilgili neler biliyorsunuz? Çocuk amaçlı besin kaynağı olmak dışarısında ne işe fayda meme uçları? İşte meme uçları ile ilgili bilmeniz gerekli olan 13 birşey.
Meme uçları her şekil, ebat ve renkte olabilir. Memelere benzer tek biçimde, hiçbir 2 meme ucu benzer değildir. Tek Takım bayanlar kocaman ve koyu meme uçlarına sahiptir, bazıları ise minik ve pembe olanlara. Meme uçlarınızın ne türlü göründüğü farklılık etmez, yalnızca onların öyle görünmesi gerektiğini bilin.
Dik meme uçları bayanın her süre cinsel olarak uyarıldığı manasına gelmez. Esasında yalnızca onun üşüdüğünü ya da kıyafetinin sürtmesi neticesi meme uçlarının uyarıldığı manasına gelebilir
Her bayanın meme ucu cinsel uyarılma neticesi sertleşmez.

Sertleşmediğinde bu bayanın heyecanlanmadığı manasına gelmez.Meme uçlarının yalnızca tek deliği yoktur. Meme ucunun birkaç deliği meydana geldiği emzirmeye başlanmadan öncesinde çoğunlukla farklılık edilmez. Esasında 15-20 arası minik açıklık vardır kanallar vardır, aynı minik tek fıskiye benzeri.
Kıllı meme uçları tamamıyla normaldir. Adam olmasanız dahi, meme uçlarınızın çaşamasının, başka bir deyişle areola bölgesinin kıllı olması düşündüğünüzden yaygındır. Hoşunuza gitmiyorsa her süre ağdayla alabilirsiniz, ama orada kıl olması “yanlış” olduğunun göstergesi değildir.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.