Mercedes-AMG GT ve Mercedes-Benz GLE Coupé ilk defa AutoShow’da


Mercedes-AMG GT ve Mercedes-Benz GLE Coupé ilk defa AutoShow’da

Mercedes-Benz, kompakt sınıftan SUV’lara civarı anında her gruptaki aracıyla katıldığı Istanbul Auto Show Fuarı’nda Mercedes-AMG GT ve Mercedes-Benz GLE Coupé’yi Ülkemiz’de ilk defa araba severlerin beğenisine sundu.
Otomobilin mucidi olarak yepyeni teknolojileri üyeler ile buluşturan Mercedes-Benz, dünyanın en suskun otomobili meydana gelen Mercedes-Maybach S-Serisi ile de lüks segment standartlarını bir adım ek olarak öteye taşıyor.
Kullanıcıların her çeşitli ihtiyacına yönelik yeni sezon modelleri pazara sunan Mercedes-Benz, B-Serisi’nin engelliler amaçlı özel olarak tasarlanmış sürümünü da ilk defa Istanbul Auto Show’da sergiliyor.
Mercedes-Benz Türk, 22-31 Mayıs tarihleri içinde düzenlenmekte meydana gelen Istanbul Auto Show’da 14. holdeki görkemli standıyla ziyaretçileri karşılıyor. Kompakt sınıftan kapsamlı hacimli SUV’lara, ananesel sedan otomobillerden coupé araçlara, etraf arkadaşı elektrikli otomobillerden performans standartlarını tespit eden AMG modellerine civarı kapsamlı ürün yelpazesi ile araba severlerin standında ağırlayan Mercedes-Benz, fuarın yıldızı konumunda.
Spor araba tutukunlarının heyecanla beklediği Mercedes-AMG GT S, bütün ihtişamıyla Mercedes-Benz Türk standındaki yerini alırken, ziyaretçilerin en fazla basma aradığı Mercedes-Benz modellerinin en başında yer ediniyor. 510 beygirlik motor gücü ile görenleri heyecanlandıran AMG GT S’in yanında, 4 kapılı coupé algısını bir üst seviyeye taşıyan yepyeni Mercedes-Benz GLE Coupé’nin de Ülkemiz lansmanı Istanbul Auto Show’da gerçekleşti.
Ayrıca Mercedes-Benz B-Serisi’nin engelliler amaçlı özel olarak tasarlanmış çeşidi, Ülkemiz’de ve yeryüzünde satış rekorları kıran C-Serisi ve etraf arkadaşı elektrikli otomobiller kısmında sergilenecek elektrikli smart, elektrikli B-Serisi ile S 500 Plug-In Hybrid yeni sezon modelleri Mercedes-Benz standında araba severlerin beğenisine sunuyor.

——-

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.