Nick Jonas: “Miley Cyrus’la Aramda Husumet Yok”


Nick Jonas: “Miley Cyrus’la Aramda Husumet Yok”

Şarkıcı Nick Jonas, Entertainment Weekly mecmuasının yepyeni sayısının kapağında bulunuyor.
Dergi ile Yaz sezonu temalı bir fotoğraf ç,ekimi gerçekleştiren 23 yaşlarındaki yıldız yaptığı röpörtajda Demi Lovato’dan Miley Cyrus’tan ve öbür konulardan bahsetti:
Kendisiyle ilgileneni ve ek olarak iyi olalı yıllar oluyor. O çoğalış ek olarak benzersiz ve ek olarak güzel bir sanatçı zira sıhhatli. Arkadaşımı kaybedeceğim amaçlı çok endişelenmiştim. Ve en kolay değil meydana gelen ise yıllar öncesinde turdayken kocaman bir felaket yaşamasıydı. Onla Beraber konuştum ve bir şeylerin meydana geldiğini anladım.
Ama kişilerin bizzat tercihlerini yapmasına müsaade vermelisiniz. Bu bir yolculuk. Ve halen öyle.
Hiçbir biçimde bir şeye bağlı olmadım, ve kocaman ihtimalle bu diyabetten geliyor. Bir gecede çok alkol içmediğim manasına gelmek bilmiyor bu ama kocaman ihtimalle bu muhteşem olma imajını kendime çok pek yüklemiyorum ki bu olanaksız bir şey. Ve biz bu görüntüsü aynı ritimde devam ettirmek amaçlı çok çalışmıştık.
Şuan onla beraber hiçbir bağlantım yok, ama bu aramızda husumet olduğundan değil, yalnızca çeşitli trafikte ilerliyoruz. Bu epeyce süper zira ‘Wrecking Ball’ şarkısını çok seviyorum. Halen o şarkının nihai 10 yıl içerisinde çıkan en güzel pop şarkılarından birisi meydana geldiğini tahmin ediyorum. Ve o bildiğiniz benzeri çok dobra ve kendine özgü bir kişiliği var. Onla Beraber gurur duyuyorum. Bu adeta lise senelerinde hoşlandığınız kişiyi kocaman ölçekte olmasını seyretmek benzeri.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.