Nissan Qashqai 1.2 X-Tronic şanzımanla ek olarak güçlü

Nissan Qashqai 1.2 X-Tronic şanzımanla ek olarak güçlü

Nissan, crossover segmentinin öncüsü Qashqai modelinin 1.2 X-Tronic şanzıman seçeneğini Kasım ayı içinde piyasaya sunuyor. 74.990 TL’den piyasaya getirilen yeni Nissan Qashqai 1.2 X-Tronic, petrol tasarrufu ve kullanım rahatlığıyla crossover segmentinin standartlarını yine tespit edilecek.

Nissan Qashqai; tasarımı, konfordan ve hacminden ödün vermeyen yapısı, kapsamlı motor ve şanzıman seçenekleriyle crossover segmentine esin vermeye devam etmektedir. 2007 seneninden itibaren yeryüzünde 2 milyon adetten pek satış rakamlarına erişen Qashqai, Türkiye’de de kocaman muvaffakiyet göstererek 55 binin üstünde tüketici aracılığıyla seçim edildi. Yüzde 22’lik kocaman bir payla pazarının öncüsü meydana gelen Qashqai, hem bir konfor hem bir de petrol tasarrufu tarafından geliştirilerek 1.2 turbo benzinli otomatik şanzıman olarak üretildi. Kasım ayı içinde piyasaya getirilen yeni Qashqai, kullanıcısına kudretli motor gücü ve esneklik sağlıyor.

Üstün verimliliğe sahip yeni ev Qashqai 1.2 turbo benzinli otomatik şanzıman; petrol performansıyla dizel motorları aratmayarak şoförünün beklentilerinin de ötesine geçiyor.
Ekonomik motor seçeneği

Yeni Qashqai 1.2 X-Tronic gelişmiş turbo şarjlı motoru 115PS (85kW) güç ve 165Nm tork sağlıyor. 1.2 litrelik motor, evvelki 1.6 litreye yönelik ek olarak çabuk ivme kazanırken esnek ve seri bir sürüş konforu sunuyor. Stop & Start teknolojisinin standart olarak sunulduğu 1.2 X-Tronic, 5.6lt/100 km petrol kullanımıyla uyarı çekerken, 129 g/km CO2 salımıyla Nissan’ın çevreci istikametini de yansıtıyor.

b-497636-sohbet_giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.